מיקרוסופט מציגה חיפוש עמוק בבינג בעזרת GPT-4

ה-Copilot של מיקרוסופט (מקור מיקרוסופט) ה-Copilot של מיקרוסופט (מקור מיקרוסופט)

מיקרוסופט (Microsoft) חוגגת את השנה הראשונה של ה-Copilot, פתרון הבינה המלאכותית העדכני שלה החברה המבוסס על הטכנולוגיה של חברת OpenAI עם הצגת פיצ’רים חדשים, בהם “חיפוש עמוק” (Deep Search), שיאפשר למשתמשים להעמיק את החיפוש שלהם בבינג על ידי הצגת המלצות חיפוש.

מיקרוסופט שילבה את צ’אטבוט ה-ChatGPT של OpenAI במנוע החיפוש בינג לפני כעשרה חודשים, צעד שסימן את ירית הפתיחה במירוץ החימוש שלה לפתרונות בינה מלאכותית המשולבים במוצרי החברה השונים, פתרונות שאוחדו לאחרונה תחת השם Copilot הכולל בין השאר עוזר בינה מלאכותית יעודי לווינדוס 11.

עכשיו החברה מציגה את אוסף העדכונים והפיצ’רים שהמשתמשים יזכו לקבל ב-2024, בהם המעבר לשימוש במודל ה-GPT-4 Turbo המשופר של OpenAI לצד מחולל התמונות DALL·E 3 (“יוצר התמונות“), אפשרות לשכתוב מחדש של טקסט מאתרי אינטרנט באמצעות דפדפן האדג’, כלי יצירת קוד חדש בשם Code Interpreter ופיצ’ר החיפוש העמוק.

החיפוש העמוק של מיקרוסופט

כפי שהשם שלו רומז, פיצ’ר החיפוש העמוק מאפשר להרחיב ולהעמיק את תוצאות החיפוש באמצעות מודל ה-GPT-4 של OpenAI להבנת השפה והשאילתה של המשתמש, כאשר קבלת תוצאות חיפוש עמוק יכולות לקחת עד כ-30 שניות.

בדוגמה של מיקרוסופט, חיפוש של “כיצד פועלות מערכות נקודות ביפן?” יתן מענה רגיל אך גם יאפשר לבצע חיפוש עמוק באמצעות כפתור יעודי, שיוכל להרחיב את החיפוש לנושאים כמו “מועדוני לקוחות”, “עבירות תנועה” ועוד לקבלת מענה טוב יותר.

פיצ’ר החיפוש העמוק מזכיר מעט את האפשרות של מחוללי תמונות בהרחבה של תמונות קיימות על ידי ניחוש התוכן החסר.

במקרה של חיפוש ברשת, הבינה המלאכותית מבינה את שאילתת החיפוש של המשתמש ומצביעה על אפשרויות שונות לשדרוג תוצאות החיפוש על ידי שינוי השאילתה בהתאם להמלצות שלה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים