שואב ה-Gen5 detect Absolute האלחוטי של דייסון מגיע לישראל

שואב ה-Dyson Gen5detect (מקור דייסון) שואב ה-Dyson Gen5detect (מקור דייסון)

דייסון (Dyson) משיקה בישראל את ה-Gen5 detect Absolute, שואב האבק האלחוטי החדש של החברה המגיע במשקל נמוך של 3.5 ק”ג, עם עוצמת שאיבה גבוהה של 280AW, משלב את טכנולוגיית איתור האבק Detect ומציע זמן שימוש ארוך של עד 70 דקות.

השואב החדש מקבל את השם שלו בזכות מנוע ה-Hyperdynium המשופר של דייסון מהדור החמישי, המסתובב במהירות גבוהה יותר של 135,000 סל”ד ליצירת עוצמת שאיבה גבוהה של 280AW, לצד מערכת הסינון המובנית המסננת 99.99% מחלקיקי האבק ומאפשרת ללכוד אלרגנים עד לגודל של 0.1 מיקרון.

עם השואב יהיה ניתן למצוא מספר אביזרים, בהם ראש ה-Fluffy Optic החדש שמשלב טכנולוגיית Detect (“זיהוי”) משופרת עם לייזר מובנה, המאפשר לאתר אבק נסתר לניקוי טוב יותר עד פי 2 מהדור הקודם עם בהירות וטווח משופרים, וראש Digital Motorbar המתאים את עצמו לסוגי משטחים שונים עם חיישן עומס מובנה ומנגנון למניעת הסתבכות שיער בראש השאיבה.

שואב ה-Dyson Gen5detect (מקור דייסון)
שואב ה-Dyson Gen5detect (מקור דייסון)

השואב מגיע עם מיכל אשפה מובנה בנפח של 770 מ”מ, כאשר בצמוד לו על גבי הידית ניתן למצוא מסך LCD המציג מידע על פעילות השואב עם אפשרות לעבור בין מצבי שאיבה שונים:

  • BOOST לניקוי מקסימלי
  • AUTO המתאים את עוצמת השאיבה למשטח
  • ECO המיועד להאריך את זמן השימוש בסוללה לעד 70 דקות, הזמן הארוך ביותר מבין שואבי דייסון.

שואב ה-Gen5 detect absolute החדש של דייסון זמין למכירה בארץ במחיר של 4599 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים