הוכרזו: OnePlus Buds 3 – אוזניות TWS עם סינון רעשים של 49 דציבל

אוזניות ה-OnePlus Buds 3 (מקור OnePlus) אוזניות ה-OnePlus Buds 3 (מקור OnePlus)

חברת OnePlus הכריזה על ה-OnePlus Buds 3, אוזניות TWS אלחוטיות המגיעות עם סינון רעשים אקטיבי (ANC) בעוצמה של עד 49 דציבל, תמיכה בקודק ה-LHDC 5.0 לשמע באיכות גבוהה וזמן שימוש ארוך של עד 44 שעות.

אוזניות ה-OnePlus Buds 3 החדשות הושקו לצד מכשיר ה-Ace 3, ומגיעות בעיצוב דומה לזה שראינו בדגם ה-OnePlus Buds Pro 2 הקודם של החברה, כאשר לצד הצבע השחור (Space Ash) יהיה ניתן להשיג אותן גם בצבע כחול (Sunny Sea Blue) חדש.

בתוך האוזניות אפשר למצוא דרייבר קואקסלי כפול הכולל דרייבר 10.4 מ”מ עם יכולת שחזור צלילי באס נמוכים במיוחד של עד 15Hz ושלושה מיקרופונים לסינון רעשים בעוצמה משתנה:

  • נמוכה בעוצמה של 10 דציבל.
  • בינונית בעוצמה 20 דציבל
  • סינון מקסימלי של 99.6% מהרעשים בעוצמה של עד 49 דציבל.

אוזניות ה-OnePlus Buds 3 (מקור OnePlus) אוזניות ה-OnePlus Buds 3 (מקור OnePlus)

האוזניות החדשות מגיעות עם עמידות למים ואבק בתקן ה-IP55, כאשר הן תומכות בנוסף בקודק ה-LHDC 5.0 Hi-Res להעברת שמע באיכות גבוהה.

האוזניות מציעות עד 10 שעות שימוש בטעינה אחת ועד 44 שעות שימוש יחד עם מארז הטעינה והנשיאה שלהן ללא סינון רעשים פעיל.

הפעלת סינון הרעשים מורידה את זמן הסוללה לעד 6.5 ו-28 שעות בהתאמה. בנוסף, האוזניות תומכות בטעינה מהירה המספקת 7 שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

אוזניות ה- OnePlus Buds 3 החדשות של OnePlus יהיו זמינות למכירה בסין החל מה-8 בינואר במחיר של 499 יואן (כ~256 ש”ח).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים