אסוס מציגה את נייד ה-Zenbook Duo החדש עם צמד מסכי OLED

נייד ה-Zenbook DUO החדש (מקור אסוס)

אסוס (ASUS) הכריזה במהלך תערוכת ה-CES 2024 המתקיימת בימים אלו על ה-Zenbook Duo (2024) מדגם UX8406 (קראו הביקורת שלנו כאן), נייד בעיצוב לא שגרתי הכולל צמד מסכי OLED בגודל 14 אינץ’ ומקלדת מגנטית ניתקת המאפשרת מגוון מצבי שימוש.

אחרי שהשיקה לא מעט דגמי DUO שנועדו לשפר את הפרודוקטיביות של המשתמשים עם שטח מסך נוסף, דוגמת מסך ה-ScreenPad Plus שישב מעל המקלדת, ASUS עושה את הצעד הבא ופשוט משלבת בין שני מסכים “מלאים” בנייד אחד, דבר המזכיר את נייד ה-Yoga Book 9i של לנובו אותו סקרנו באתר.

נייד ה-Zenbook Duo משלב בין צמד מסכי ASUS Lumina OLED בגודל 14 אינץ’ ויחס 16:10, מסכים הזמינים עם פאנל OLED 3K 120Hz או OLED FHD+ 60Hz.

המסכים תומכים במגע ובעט ה-ASUS Pen 2.0 היעודי של החברה, כאשר הציר המחבר בין המסכים מאפשר לפתוח אותם לזווית של עד 180 מעלות.

נייד ה-Zenbook DUO החדש (מקור אסוס)

בין מצבי השימוש השונים של נייד ה-Duo אפשר למצוא מצב בו המקלדת יושבת על המסך התחתון ומסתירה אותו באופן מלא לחווית שימוש של נייד סטנדרטי ואת מצב “המחשב השולחני לשימוש בשני המסכים במצב אופקי או אנכי כאשר המקלדת מחוברת בצורה אלחוטית לנייד.

כצפוי, מתחת למכסה של ה-Zenbook Duo החדש ניתן למצוא את סדרת מעבדי ה-Meteor Lake החדשה של אינטל ברמה של עד Core Ultra 9 185H עם עד 32GB זיכרון, אחסון SSD בנפח 1TB וכרטיס ARC Graphic המובנה במעבד.

לפי החברה, סוללת ה-75Wh המובנית בנייד תציע זמן שימוש ארוך של מעל 13 שעות, דבר מרשים במיוחד בהתחשב בכך שמדובר על נייד עם צמד מסכי OLED.

מפרט טכני: Zenbook Duo UX8406

  • מעבד – עד Core Ultra 9 185H.
  • זיכרון – עד 32GB LPDDR5x.
  • אחסון – 1TB SSD.
  • כרטיס מסך – Intel Arc Graphics מובנה.
  • מסך – צמד מסכי OLED בגודל 14 אינץ’ עם יחס 16:10 ורזולוציית 3K או +FHD עם תמיכה במגע ועט סטיילוס יעודי.
  • סוללה – 75Wh.
  • משקל – 1.35 ק”ג (ללא המקלדת) / 1.65 ק”ג (עם המקלדת).
פיצ'רי נייד ה-Zenbook DUO החדש (מקור אסוס)
פיצ’רי נייד ה-Zenbook DUO החדש (מקור אסוס)

זמינות ומחיר

נייד ה-Zenbook Duo החדש של ASUS מדגם UX8406 צפוי להיות זמין למכירה החל מה-29 בינואר במחיר של החל מ-10,900 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים