אפליקציית Waze תאפשר לכם למצוא בקלות מוקדי התנדבות בחקלאות

לוגו waze

אפליקציית הניווט וויז (Waze) תעזור למשתמשים למצוא מוקדי התנדבות בחלקאות כחלק משיתוף פעולה חדש עם “חמ”ל אזרחי”, שנועד לעודד משתמשים להתנדב במשקים חקלאיים ברחבי הארץ הסובלים ממחסור של עשרות אלפי ידיים עובדות.

מלחמת חרבות ברזל הצליחה להוכיח לא פעם את היכולת של יוזמות אזרחיות לסייע לאנשים שונים הזקוקים לסיוע בזמן הלחימה, כאשר שיתוף הפעולה החדש של Waze נועד לסייע ולתמוך בחקלאות הישראלית.

עובדי Waze, בסיוע של קהילת עורכי המפות ומיזם “חמ”ל אזרחי”, יצרו קמפיין מיפוי וסימון מוקדי התנדבות במשקים וחוות ברחבי הארץ, מקומות הזקוקים למתנדבים על מנת לפעול בצורה תקינה במהלך תקופת הלחימה הנוכחית.

כחלק משיתוף הפעולה יופיעו באנרים וסיסמאות שיעודדו התנדבות באפליקציה עם ציון מעל 125 נקודות התנדבות ברחבי הארץ, כאשר ניתן לחפש את נקודות ההתנדבות השונות על ידי שימוש מילות המפתח “התנדבות”, “משק חקלאי”, “חמ”ל אזרחי”, “חקלאות”, “התנדבות בחקלאות”.

שת
שת”פ Waze עם חמ”ל אזרחי (מקור וויז)

בנוסף, משתמשי Waze בארץ צפויים לקבל מייל עם קישור ליוזמת ההתנדבות של “חמ”ל אזרחי” לקבלת מידע נוסף על ההתנדבות והמקומות הזקוקים למתנדבים בתקופה זו.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים