סמסונג עדיין לא החליטה כיצד יראה עתיד ה-Galaxy AI אחרי 2025

GALAXY AI (מקור סמסונג) GALAXY AI (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) חשפה את ה-Galaxy AI, סט פתרונות בינה מלאכותית גנרטיבית חדשים ששולבו בסדרת מכשירי ה-Galaxy S24 של החברה כחלק מטרנד ה-AI הגדול שסוחף את העולם.

הפיצ’ר הגיע עם סייג קריטי בין האותיות הקטנות בהשקה, ה-Galaxy AI נועד להיות זמין בחינם למשתמשים רק עד סוף 2025, ועכשיו מסתבר שהחברה עדיין לא החליטה כיצד יראה עתיד ה-Galaxy AI לאחר 2025.

בזמן שה-Galaxy AI תפס את מרכז הבמה בהשקת סדרת מכשירי ה-Galaxy S24 של סמסונג, עם התמקדות בפיצ’רי AI שונים כמו תרגום חי (Live Translate), מסייע הערות (Note Assist), עוזר צילום (Photo Assist) ועוד פיצ’רים נוספים ששולבו במכשירים, המשתמשים עצמם נותרו עד כה ללא מענה ישיר על השאלה “מה יקרה עם ה-Galaxy AI לאחר 2025?”.

בראיון שהעניק טיי-מון רו (TM Roh), מנהל חטיבת המובייל של סמסונג, לאתר ET Telecom הוא חשף כי החברה עדיין לא קיבלה החלטה כיצד היא תפעל בנושא ה-Galaxy AI לאחר סוף 2025.

בין הפתרונות אותם בוחנת החברה ניתן למצוא מודל “פרימיום” (Freemium) שיציע פיצ’רי AI מתקדמים יותר בעבור משתמשים בתשלום, דבר אותו נגלה ככל הנראה רק במהלך 2025.

AI Live Translate Call (מקור סמסונג)
AI Live Translate Call (מקור סמסונג)

סמסונג צופה כי ה-Galaxy AI יהפוך להיות זמין ליותר מ-100 מיליון משתמשים במהלך השנה הנוכחית, עם צפי להגעת פיצ’רי ה-Galaxy AI השונים (אך ככל הנראה לא כולם) לדור המכשירים הקודם של החברה במהלך החציון הראשון של 2024, עם השקת עדכון One UI 6.1 למכשירים נוספים, בהם סדרות המכשירים Galaxy S23, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5 וסדרת טאבלטי ה-Galaxy Tab S9.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים