מודל ה-Gemini Pro של גוגל מגיע לבארד בעברית

Gemini Pro in Bard (מקור גוגל) Gemini Pro in Bard (מקור גוגל)

גוגל (Google) הכריזה היום (ב’, 1.2) על הרחבת זמינות השימוש במודל ה-Gemini Pro המתקדם יותר שלה בבארד (Bard), הצ’אטבוט החכם של החברה, במגוון שפות נוספות, בהן עברית, לצד הוספת תמיכה ביצירת תמונות במחולל ה-Imagen 2 העדכני, שיהיה זמין לכלל המשתמשים, אך יעבוד כרגע רק עם קלט בשפה האנגלית.

כחלק ממירוץ החימוש בתחום הבינה המלאכותית, גוגל הציגה בסוף שנת 2024 את משפחת מודלי ה-Gemini המתקדמים של החברה, בהם מודל ה-Gemini Pro ששולב בבארד, פתרון הבינה המלאכותית של גוגל שהוצג בתחילת 2023 כמענה לצ’אטבוט ה-ChatGPT של OpenAI.

בעוד שמודל ה-Gemini Pro החדש החליף את מודל ה-LaMDA בבארד, המודל המשופר היה זמין עד כה למשתמשים בשפה האנגלית בלבד, דבר שמשתנה עכשיו עם הפיכת המודל החדש לזמין במעל 40 שפות שונות, בהן עברית, ובמעל ל-230 מדינות.

יחד עם הפיכת הבארד המשודרג המבוסס על Gemini Pro לזמין עבור יותר משתמשים ברחבי העולם, גוגל הרחיבה את התמיכה בפיצ’ר “בדיקת המקורות” של בארד שהוצג בחודש ספטמבר האחרון לשפות נוספות, בהן עברית.

פיצ’ר זה מאפשר להצליב בין התשובות של בארד למקורות מידע שזמינים באינטרנט באמצעות כפתור ה-G בבארד לקבלת מידע נוסף.

יתרונות ה-Gemini Pro על מודל ה-LaMDA הקודם לפי בארד
יתרונות ה-Gemini Pro על מודל ה-LaMDA הקודם לפי בארד

לייצר תמונות עם Imagen 2 באמצעות בארד

לצד הוספת מודל ה-Gemini Pro לבארד בשפות נוספות, גוגל תאפשר למשתמשים להשתמש בחינם ב-Imagen 2, מחולל התמונות המעודכן של החברה, דרך בארד.

בתמונות יוטמע סימון ה-SynthID של החברה לתמונות AI, ונכון לרגע זה מחולל התמונות יפעל בשפה האנגלית בלבד על מנת לייצר תמונות.

לפניכם מספר דוגמאות:

ניתן להתנסות בצ’אטבוט הבארד של גוגל באתר הרשמי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים