שודד דרכים בריטי אגדי מגיע לאפל tv פלוס בקומדיה חדשה

מתוך “ההרפתקאות המומצאות לחלוטין של דיק טורפין” (באדיבות +Apple TV)

הקומיקאי נואל פילדינג (“The IT Crowd”) נכנס לנעליו הגדולות של אחת האגדות הגדולות של בריטניה – שודד הדרכים דיק טרפין, שפעל במאה ה-18 והפך למיתוס אחרי הוצאתו להורג בגין גניבת סוס.

מעלליו של טרפין האמיתי אינם לחלוטין ידועים, ולאורך המאות אינספור סיפורים עליו הומצאו באנגליה, שם הוא מפורסם בערך כמו רובין הוד. על כן, הסדרה בחרה בשם המשעשע “ההרפתקאות המומצאות לחלוטין של דיק טרפין” (The Completely Made Up Adventures of Dick Turpin).

הקומדיה בת שישה הפרקים תעקוב אחר טרפין כשהוא הופך למנהיג של חבורת פושעים ויוצא למסע אבסורדי להערים על השוטר המושחת ג’ונתן ויילד (יו בונוויל, “פדינגטון”).

בעוד הוא מנסה לברוח מהחוק, טרפין נוסע לאורך אנגליה, נקלע למשימות, פוגש מפורסמים ומקסים את כולם עם אישיותו הכובשת והשיער המושלם שלו.

מתוך
מתוך “ההרפתקאות המומצאות לחלוטין של דיק טרפין” (באדיבות +Apple TV)

בטריילר מכריז טרפין לקהל כי יום אחד הוא יהיה שודד הדרכים המוכר ביותר באנגליה – תקווה גדולה אך מגוחכת שכן הוא מכריז עליה בעוד הוא מחכה להיתלות באירוע הוצאתו להורג. אך אנשי צוותו הנאמן מוכנים ומזומנים להצילו.

טרפין מצטרף לחבורת “אסקס”, ויחד הם יוצאים לשדוד כרכרות זהב, אך גם ללמוד כיצד להנעים את חווית השוד של קורבנותיהם. על אף כי החבורה לא נותנת רושם של מאיימת במיוחד, הם לאט לאט הופכים לשם מוכר בעולם הפשע ותופסים את תשומת הלב של האליטות.

על אף היותו פושע אכזר ורוצח, הסדרה החדשה דווקא מדמיינת את טרפין כפציפיסט טבעוני, שמתרכז הרבה יותר ברעיונותיו האומנותיים מאשר באלימות.

הסדרה תעלה באפל tv פלוס החל מיום שישי, ה-29 במרץ, ותשודר בשידור שבועי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים