הרעש העירוני לא פוסק בטריילר ל”מקום שקט: היום הראשון”

מקום שקט: היום הראשון (באדיבות Paramount Pictures)

שני סרטי האימה בסדרת “מקום שקט” (A Quiet Place) עקבו עד כה אחר מעללי משפחת אבוט, שהתמודדה עם פלישת החייזרים הנמשכים לצלילים. כעת אולפני פרמאונט מחזירים אותנו אחורה, ליום בו החלה הפלישה ששינתה את העולם – בסרט החדש “מקום שקט: היום הראשון” (A Quiet Place: Day One).

הסרט ירחיב את העולם הבדיוני ויעקוב הפעם אחר דמויות חדשות במיקום חדש – העיר ניו יורק. בניגוד לסרטים הקודמים שהתרחשו בפרברים ובשדות – העיר הרועשת והגועשת היא המקום האחרון שניתן לדמיין בו שקט שירחיק את המפלצות.

הטריילר מתחיל עם קטעים מהסרטים הקודמים, בהם משפחת אבוט כבר התרגלה לחיים השקטים והאילמים, אחרי מעל 400 ימים לפלישה.

משם, אנו קופצים אחורה ליום הראשון – ולרגע בו דמות בכיכובה של לופיטה ניונגו (“אנחנו”) מביטה מעלה ורואה את האסטרואידים הממלאים את שמי ניו יורק.

התושבים המבועתים עדיין לא יודעים מול מה הם מתמודדים, והעיר כולה בפאניקה. עוד לפני שהעולם הפך שקט, איש אחד (דג’ימון הונסו, “שהאזאם 2: זעם האלים”) מבין מה מושך את החייזרים ומסייע לתושבים להציל את עצמם. ביניהם נמצא גם בחור צעיר בגילומו של ג’וזף קווין, שכבש את המסכים כאדי בעונה החמישית של “דברים מוזרים”.

מקום שקט: היום הראשון (באדיבות פורום פילם)
מקום שקט: היום הראשון (באדיבות פורום פילם)

הטיזר הראשון לא חושף הרבה מעלילת הסרט, ומתמקד בעיקר ברעש שמביא עימו האסון. הטריילר דומה יותר לסרטי אסונות בערים הגדולות, אך מסקרן לראות כיצד בדיוק יהפוך העולם שלנו לזה שאנו מכירים מהסרטים הקודמים.

במאי וכוכב הסרט המקורי, ג’ון קרסינסקי, שגם ביים את ההמשכון, מפנה דרכו הפעם לטובת הבמאי מייקל סרנוסקי, המוכר בעיקר מסרטו “פיג” בכיכובו של ניקולס קייג’. אל צוות השחקנים מצטרפים גם דניס אוהרה (“אימה אמריקאית”) ואלכס וולף (“אופנהיימר”).

 “מקום שקט: היום הראשון” צפוי לנחות בבתי הקולנוע בישראל ב-27.6.2024.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים