וואטסאפ תאפשר לסנכרן את מצב נעילת הצ’אט בין מכשירים (בטא)

אפליקציית וואטסאפ באייפון צילום: רונן מנדזיצקי

וואטסאפ (WhatsApp) צפויה לשדרג את פיצ’ר ה-Chat Lock (“נעילת צ’אט”), המוסיף שכבת הגנה נוספת לצ’אטים ספציפיים בהם בוחר המשתמש.

צילום מסך חדש מאתר WABetaInfo מציג שדרוג לפיצ’ר בדמות סנכרון נעילת הצ’אט בין כלל המכשירים המקשורים של המשתמש באותו חשבון וואטסאפ.

לפני כשנה, וואטסאפ הוסיפה את פיצ’ר נעילת הצ’אט, ששימש ככלי אבטחה ופרטיות על צ’אטים במכשיר של המשתמש, כאשר צ’אטים שננעלו הוסתרו ממסך ההודעות הראשי עם גישה באמצעות תפריט נפרד לאחר אימות באמצעות סיסמה או זיהוי ביומטרי.

בעוד שהפיצ’ר זמין כבר תקופה ארוכה, נעילת צ’אט במכשיר מסויים הייתה רלוונטית רק לאותו המכשיר. אם משתמש נעל במכשיר שלו צ’אט ספציפי, הצ’אט לא היה נעול במחשב או במכשיר אחר המקושר לחשבון שלו, דבר שלמעשה אפשר לעקוף את ההגנה במידה ומשתמש זר קיבל גישה למכשיר אחר של המשתמש בו הצ’אט לא היה נעול.

סנכרון נעילת צ'אט (מקור WABetaInfo)
סנכרון נעילת צ’אט (מקור WABetaInfo)

בצילום המסך אותו פרסם אתר WABetaInfo מגרסת הבטא 2.24.4.14 של וואטסאפ לאנדרואיד, ניתן לראות התראה חדשה המציינת כי נעילת הצ’אט תנעל אותו גם בכלל המכשירים המקושרים לאותו החשבון, או במילים אחרות – סנכרון של נעילת הצ’אט.

בדומה לפיצ’רי בטא אחרים, קשה לדעת מתי האפשרות לסנכרן את נעילת הצ’אט בין מכשירים מקושרים תהיה פעילה רשמית בעבור כלל משתמשי וואטסאפ.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים