וייד פולש ליקום הקולנועי של מארוול בטריילר לדדפול 3

דדפול 3, פוסטר (באדיבות Marvel)

אולפני מארוול מנצלים את אירוע הסופרבול כדי לשחרר את הטריילר הראשון לסרט השלישי בסדרת “דדפול”, שגם מקבל כעת שם רשמי יותר מסתם דדפול 3.

כבר ידענו כי לצד הכוכב ראיין ריינולדס ייככב בסרט גם יו ג’קמן שחוזר לתפקיד וולברין, אך עכשיו מארוול חושפים כי הסרט החדש ייקרא “דדפול ו-וולברין” (Deadpool & Wolverine), מה שמרמז כי הסרט יעסוק בהרחבה בצוות החדש והבלתי מנוצח.

אחרי שני הסרטים הראשונים שלו, דדפול מצטרף כעת רשמית ליקום הקולנועי של מארוול, והטריילר החדש מראה לנו בדיוק כמה קשור הוא לעלילות הסרטים והסדרות. בטריילר, נלקח וייד וילסון ממסיבה עם חבריו הישר לסוכנות ה-TVA, שבחדריה מתרחשת הסדרה “לוקי”.

לוקי ומוביוס לא בנמצא בסרט, ומי שמברך את וייד לסוכנות הוא סוכן חדש בגילומו של מת’יו מקפדיין (“יורשים”). הסוכן מבהיר לוייד שהוא מיוחד ומוסר לו כי הצטרפות ל-TVA תעזור לו להפוך לגיבור חשוב מאין כמותו.

דדפול & וולברין, פוסטר (באדיבות פורום פילם)
דדפול & וולברין, פוסטר (באדיבות פורום פילם)

סרטי “דדפול” תמיד נהגו לשבור את הקיר הרביעי ולהתייחס לעובדה שהם סרטים בדיוניים, אך הפעם הבדיחה הולכת אפילו יותר רחוק, כאשר דדפול מגיב ישירות להצטרפותו לסרטי הנוקמים ולחברת דיסני שמפיקה אותם. עם הכניסה ל-TVA דדפול מזהה שהוא עכשיו חלק מה-MCU, והוא הולך להפיק מכך את המיטב ולהפוך למשיח של מארוול.

הטריילר מסתיים כמובן עם מבט חטוף לוולברין. כשדדפול נופל על הריצפה פצוע, הוא מבקש את עזרתו של וולברין, שבתמורה מוציא את טפריו וגורם לדדפול להתחרט על הבקשה.

אל הסרט החדש יחזרו מורנה בקארין (ונסה), רוב דלייני (שוגר בר) וקארן סוני (דופינדר). אליהם תצטרף גם אמה קורין (“הכתר”). את הסרט יביים הפעם שון לוי, במאי הסדרה “דברים מוזרים” והסרט “פרויקט אדם”, גם הוא בכיכובו של ריינולדס.

“דדפול ו-וולברין” צפוי להגיע לבתי הקולנוע ביולי, 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים