טכנולוגיית ה-eSIM מגיעה גם למנויי הוט מובייל

לוגו HOT Mobile

הוט מובייל (Hot Mobile) מצטרפת היום (ב’, 12.2) רשמית למועדון המצומצם של חברות הסלולר הישראליות המציעות תמיכה בטכנולוגיית ה-eSIM, המאפשרת למשתמשים בעלי מכשיר סלולרי תומך להתחבר לרשת הסלולרית באמצעות קבלת קוד QR בלבד וללא צורך בסים פיזי.

כפי שהיה ניתן לצפות לאחר מכתב דרישת הפעלת שירות ה-eSIM בחברות הסלולר שנשלח בשבוע שעבר על ידי משרד התקשורת ולהכרזה אמש של חברת פלאפון על הפעלת התמיכה בטכנולוגיית ה-eSIM, מתרחש אפקט דומינו בשוק הסלולרי הישראלי עם הפעלת התמיכה ב-eSIM בכלל חברות הסלולר.

לפי ההודעה הרשמית של הוט, כ~35% מכלל מכשירי הסלולר בישראל תומכים כיום בטכנולוגיית ה-eSIM, עם קצב גידול שנתי של כ~25%, דבר שיאפשר למשתמשים רבים להתחבר לרשת הסלולרית בצורה פשוטה ומהירה יותר וללא צורך בהשגת כרטיס סים פיזי למכשיר.

מנכ”ל HOT mobile, אילן ברוק

HOT mobile גאה להשיק את שירות ה-eSIM בישראל ולאפשר ללקוחותיה להנות ממחירים אטרקטיביים ומסטנדרט שרות מוביל. שילוב טכנולוגיית ה-eSIM הוא צעד גדול אליו נערכנו במשך זמן, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת, כך גם הצרכים של הלקוחות שלנו משתנים, HOT Mobile תמשיך להיות מחויבת להתאים ולקדם פתרונות טכנולוגיים שיענו על צרכי הלקוחות. אנו השקענו עשרות מיליוני שקלים לטובת פרישת רשת דור 5 ברחבי הארץ במטרה לאפשר לכל לקוחותינו ליהנות מרשת הסלולר המתקדמת ביותר – וכעת ההצטרפות קלה מתמיד.

כפי שצפינו מראש לאחר ההכרזה של פלאפון אמש, חברות הסלולר השונות מתחילות ליישר קו בנושא התמיכה בטכנולוגיית ה-eSIM, כאשר השאלה היחידה כרגע היא מי תהיה החברה הבאה אחרי הוט שתכריז על התמיכה שלה בטכנולוגיה. נציין שמפרטנר כבר נמסר לגאדג’טי כי הדבר יקרה בימים הקרובים.

מה זה בכלל eSIM?

כל מי שהשתמש במכשיר הסלולרי בשנים האחרונות מכיר את ה”סים” (SIM ר”ת Subscriber Identity Module), כרטיס פיזי המאפשר את החיבור של המכשיר לרשת הסלולרית אליה מצטרפים, כאשר יש צורך בסים פיזי חדש בחיבור לרשת אחרת.

כאן נכנסת לשימוש טכנולוגיית ה-eSIM (ר”ת embedded SIM), המחליפה את הסים הפיזי בשבב המובנה במכשיר עצמו, שבב המאפשר להתחבר לרשת באמצעות סריקת קוד QR יעודי אותו מספקת חברת הסלולר אליה רוצים להתחבר, ללא צורך בהשגת סים פיזי חדש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים