חדש בטלוויזיה: סדרות וסרטים שמגיעים ל-yes במרץ 2024

לוגו yes

בחודש מרץ 2024 יעלו ב-yes הסדרות “ברלין בלוז” מאת יוצרי “על הספקטרום”, ספין אוף חדש ל”האישה הטובה” בשם “אלזבת'” והדרמה הפוליטית “המשטר” עם קייט וינסלט.

עוד יעלו הדרמה הרומנטית “את ואני” מאת ראסל טי דיוויס (“החטא”) והדרמה “תפוחים לעולם לא נופלים” עם אליסון ברי. בנוסף, יעלו עונות חדשות של “הישרדות”, “האנטומיה של גריי”, “נקודת שיוויון” ו“שככה יהיה לי טוב”.

בגזרת הסרטים, יעלו ל-VOD “ספיידרמן: ברחבי ממדי העכביש”, “בלאקברי”, “אסטרואיד סיטי” של ווס אנדרסון, “הפלאש” והקומדיה “לא לוקחים קשה” עם ג׳ניפר לורנס. בנוסף, yes תשדר בשידור ישיר את טקס האוסקר ה-96.

סדרות yes במרץ 2024

ברלין בלוז, עונה 1 – במהלך מרץ. כל הפרקים ב-yes Drama וב-yes VOD

סדרה חדשה מאת יוצרי “על הספקטרום”. יונה, נגן אבוב ואשתו טליה, סופרת צעירה, נרגשים לעבור לברלין ביחד עם בתם רני בתקווה להתחיל בחיים חדשים וטובים יותר.

יונה משקיע את כל מאמציו כדי להרגיש בבית ולהסתגל לתרבות הגרמנית ומצטרף כנגן לתזמורת ברלינאית. טליה, מצידה, שמנסה להתמקד בכתיבת ספרה השני אחרי שספרה הראשון נחל בישראל הצלחה גדולה, רואה בברלין הרבה מעבר למקום תרבותי ומעודן: המקומיים זרים לה ומנוכרים, השפה קשה ומעצבנת, ובאופן כללי הגרמנים עולים לה על העצבים במקרה הטוב, ומעוררים בה אימה במקרה הפחות טוב.

הקשיים של טליה וגעגועיה לישראל אל מול הפריחה של יונה שמרגיש שמצא בברלין את ביתו עומדים במרכז הסדרה ומעלים שאלות על זהות, נאמנות, זוגיות ואולי מעל הכל – האם אפשר לעשות רילוקיישן גם ללב?

הישרדות / Survivor, עונה 46 – במהלך מרץ, ב-yes VOD

אלזבת’ / Elsbeth, עונה 1 – החל מה-1.3, ב-yes VOD (מאפריל גם ב-yes TV Drama)

ספין אוף של “האישה הטובה”. אלזבת’ טסיוני עוזבת את שיקגו ומתחילה לעבוד כיועצת חיצונית ל-NYPD, שם היא משתמשת באבחנותיה החדות ואישיותה הצבעונית כדי לעזור למשטרה לפתור פשעים שונים ומשונים, בין אם הם מעוניינים בעזרתה ובין אם לא.

המשטר / The Regime, עונה 1 – החל מה-4.3, ב-yes TV Drama וב-yes VOD (מאפריל גם ב-yes TV Drama)

סאטירה פוליטית. קייט ווינסלט מגלמת את הקנצלרית אלנה ורנהאם, המנהיגה הרודנית בעלת לב הברזל של מדינה מזרח אירופאית בדיונית, המנסה נואשות להיאחז בכוחה, שחווה איומים מכל כיוון.בזמן שהמשטר האלים ואכזרי שלה הולך ומאבד מיציבותו, הקנצלרית פונה להרברט זובאק, אחד מהקצינים הצבאיים הנאמנים והאכזריים ביותר שלה על-מנת שיעזור לה לייצב את המצב. השילוב בין הדחפים האלימים של זובאק והאכזריות של ורנהאם מציתה תשוקה אלימה שמאיימת לשרוף את הממלכה על יושביה.

ככל שהאיומים מבית ומחוץ גוברים, כוחות אופוזיציה עולים בהנהגתו של כריזמטי (יו גרנט) והסדר החברתי במדינה מתחיל לצאת מכלל שליטה, ורנהאם מוכנה לנקוט באמצעים הקיצוניים ביותר כדי למנוע את ההתפוררות של המשטר.

המירוץ לדראג של רופול נגד העולם / RuPaul’s Drag Race: UK vs. the World, עונה 2 – החל מה-9.3, ב-yes VOD

נקודת פיצוץ / Trigger Point, עונה 2 – החל מה-10.3, ב-yes TV Action וכל הפרקים ב-yes VOD

S.W.A.T, עונה 7 – החל מה-10.3, ב-yes TV Action וב-yes VOD

משמר החיות / Animal Control, עונה 2 – החל מה-12.3, ב-yes VOD

כבאי קליפורניה / Fire Country, עונה 2 – החל מה-12.3, ב-yes VOD

נקודת שיוויון / The Equalizer, עונה 4 – החל מה-13.3, ב-yes VOD (מאפריל גם ב-yes TV Action)

האנטומיה של גריי / Grey’s Anatomy, עונה 20 – החל מה-18.3, ב-yes TV Drama וב-yes VOD

תחנה 19 / Station 19, עונה 6 – החל מה-18.3, ב-yes TV Drama וב- ב-yes VOD

שככה יהיה לי טוד / So Help Me Todd, עונה 2 – החל מה-19.3, ב-yes TV Drama וב-yes VOD

ראמי יוסף: ספיישל סטנדאפ / Ramy Youssef: More Feelings , ספיישל – החל מה-19.3, ב-yes VOD

תפוחים לעולם לא נופלים / Apples Never Fall, עונה 1 – החל מה-20.3, ב-yes TV Drama וכל הפרקים yes VOD

הסדרה מתרחשת במשפחה אובססיבית לטניס, בה אם המשפחה אנט בנינג) נעלמת ביום אחד, מה שמותיר את ילדי המשפחה (אליסון ברי וג’ייק לייסי) בדילמה מה לספר, והאם לספר לרשויות כשהחשוד המידי הוא אבא שלהם (סאם ניל).

אחרי השיטפון / After the Flood, עונה 1 – החל מה-24.3, כל הפרקים ב-yes London וב-yes VOD

ג’ואנה מרשל היא שוטרת הנמצאת בהריון מתקדם כשמתקבלת קריאה על גופת גבר לא מזוהה שנלכד בבניין לאחר השיטפון. בעוד עמיתיה חושבים שמדובר בתוצאה טראגית מאסון הטבע, מרשל חושבת שמדובר ברצח ויוצאת לחקור את המקרה, בניגוד לעמדת מפקדיה. החקירה תוביל להופעתם של אורחים לא רצויים בעיירה ואמיתות שאי אפשר לשמור מתחת לפני השטח.

את ואני / You & Me, עונה 1 – החל מה-27.3, כל הפרקים ב-yes London וב-yes VOD (מאפריל גם ב-yes TV Drama)

דרמה רומנטית. חייהם של בן, אמה וג’ס נמצאים במסלול התנגשות בעקבות סדרה של מפגשים מקריים שישנו אותם לעד. כל אחד מהם סוחב טרגדיה אישית שמשתקת אותו, אבל כשהכל מרגיש אבוד, ההזדמנות לאהבה חדשה מצליחה לעורר בהם את הצורך לנסות ולצאת בחזרה אל העולם. האם יצליחו, כל אחד מצידו להניח בצד את המטען הקשה ולפתוח את ליבם לאפשרות להתחיל מחדש?

ג’רוד / Jerrod Carmichael Reality Show, עונה 1 – החל מה-30.3, ב-yes VOD

סדרת דוקו-קומדיה חדשה מבית HBO תעקוב אחר חייו של הקומיקאי ג’רוד קרמייקל – שגם מפיק את הסדרה – כשהוא פוגש חברים, בני משפחה ואנשים זרים, במסגרת חיפושיו אחר אהבה, סקס וקשרים חברתיים.

סרטי yes במרץ 2024

כאילו מחר (שנת 2022) – יום שבת, 2.3, ב-yes ישראלי

צבע טרי / Paint (שנת 2023) – יום ראשון, 3.3, ב-yes VOD

בלאקברי / Blackberry (שנת 2023) – יום שלישי, 5.3, ב-yes VOD

הבנק של דייב / Bank of Dave (שנת 2023) – יום חמישי, 7.3, ב-yes VOD

אגם סאן-מון / Sun Moon (שנת 2023) – יום ראשון, 10.3, ב-yes VOD

טקס האוסקר ה-96 בשידור ישיר / 96th Academy Awards – בלילה שבין ה-10.3 ל-11.3, ב-yes Movies Drama

מפרץ ההרפתקאות: סרט העל / Paw Patrol: The Mighty Movie (שנת 2023) – יום שלישי, 11.3, ב-yes VOD

האקר במלכוד / Hot Seat (שנת 2022) – יום שישי, 14.3, ב-yes VOD

כולם מחכים לי (שנת 2023) – יום שבת, 16.3, ב-yes ישראלי

ספיידרמן: ברחבי ממדי העכביש / Spider-Man: Across the Spider-Verse (שנת 2023) – יום ראשון, 17.3, ב-yes VOD

אסטרואיד סיטי / Asteroid City (שנת 2023) – יום חמישי, 21.3, ב-yes VOD

איפשהו בקווינס / Somewhere in Queen (שנת 2022) – יום ראשון, 24.3, ב-yes VOD

לא לוקחים קשה / No Hard Feelings (שנת 2023) – יום ראשון, 24.3, ב-yes VOD

הפלאש / The Flash (שנת 2023) – יום שני, 25.3, ב-yes VOD

במלכוד / Retribution (שנת 2023) – יום חמישי, 28.3, ב-yes VOD

רובי נגד הזרם / Ruby Gillman, Teenage Kraken (שנת 2023) – יום חמישי, 28.3, ב-yes VOD

סרטי VOD בתשלום נוסף

חמישה לילות אצל פרדי | Five Nights at Freddy’s – החל מ-1/3 – אימה מהיוצרים של ‘מייגן’. בחור צעיר מוצא עבודה חדשה כמאבטח בפיצרייה הנמצאת בתוך מרכז מסחרי ישן ונטוש. העבודה, הנראית קלה לכאורה, מתבררת במהרה כמאתגרת במיוחד, כשבובות ענק קמות לחיים, אך בצורה מחרידה. עם: ג’וש האצ’רסון (‘משחקי הרעב’).

רק לא אתה | Anyone But You – החל מ-14/3 – קומדיה רומנטית פרועה. חברים לשעבר, שנפרדו במהרה אחרי דייט ראשון סוער, נפגשים שוב במקרה בחתונה באוסטרליה. כדי לשדר עסקים כרגיל, מחליטים השניים להתחזות לבני זוג. עם: סידני סוויני, גלן פאוול.

האיש מהחלומות | Dream Scenario – החל מ-14/3 – קומדיה עתירת שבחים בכיכובו של ניקולס קייג’. פרופסור לביולוגיה, משעמם להחריד, הופך בין לילה אחד לכוכב כשהוא מגלה שאנשים רבים בעולם חולמים עליו. כשהוא מבין שהחלומות לא חיוביים בלשון המעטה, הוא מתחיל להתגעגע לחייו הקודמים.

וונקה | Wonka – החל מ-18/3 – פנטזיה קסומה מהיוצרים של “פדינגטון”. סיפורו של וילי וונקה הצעיר, יצרן השוקולד הגדול בעולם שנחוש להוכיח לסביבה שהדברים הכי טובים בחיים מתחילים ברעיון, והכול אפשרי. עם: טימותי שאלאמה, יו גרנט, במאי: פול קינג. (גם בדיבוב לעברית)

מסכנים שכאלה | Poor Things – החל מ-18/3 – קומדיית פנטזיה סוריאליסטית וסוחפת המועמדת ל-11 פרסי אוסקר, ובהם הסרט הטוב. אישה צעירה שהוחזרה לחיים בזכות מדען מבריק וחריג בשיטותיו, בורחת עם עו”ד חלקלק והולל להרפתקה סוערת וחוצת יבשות. במאי: יורגוס לנטימוס (“המועדפת”). עם: אמה סטון, מארק רופלו, וילם דפו.

7 ברכות – החל מ-21/3 – דרמה משפחתית זוכת 10 פרסי אופיר. ברקע חתונתה, חוזרת אשה לישראל ופותחת פצע ישן לאחר שאמה מסרה אותה לדודתה עקב מנהג עתיק. במהלך שבעת ימי הברכה סודות רבים מתגלים. עם: ריימונד אמסלם, תיקי דיין. במאית: איילת מנחמי.

פרארי | Ferrari – החל מ-28/3 – דרמת ביוגרפית. סיפור חייו של נהג המרוצים לשעבר, אנזו פרארי. על המשברים שחווה עם חברת המכוניות שהקים ותשוקת הנהיגה שלו והרצון לנצח בכל מחיר שתביא אותו ואת קרוביו לקצה. עם: אדם דרייבר, פנלופה קרוז. במאי: מייקל מאן.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים