הכירו את OPPO Air Glass 3 – משקפי מציאות רבודה עם עוזר AI

משקפי OPPO Air Glass 3 (מקור Oppo) משקפי OPPO Air Glass 3 (מקור Oppo)

חברת Oppo הסינית הציגה אמש (ב’, 26.2) בתערוכת MWC 2024 המתקיימת בימים אלו בברצלונה אב-טיפוס של משקפי ה-OPPO Air Glass 3, הדור הבא של משקפי המציאות המעורבת (AR) מסדרת ה-Air Glass, הנראים כמו משקפיים רגילים אך כוללים מקרני MicroLED מובנים המקרינים מידע על העדשות ועוזר AI יעודי.

משקפי ה-OPPO Air Glass 3 מוצגים כשנה לאחר שנחשף דגם ה-OPPO Air Glass 2 הקודם של החברה. בניגוד למשקפי מציאות מדומה/מעורבת, דוגמת משקפי ה-Vision Pro של אפל או Meta Quest 3 של מטא, משקפי ה-Air Glass נועדו לספק חווית מציאות רבודה עם עיצוב מינימליסטי המזכיר משקפיים רגילים.

לפי המידע הרשמי של Oppo, המשקפים החדשים מגיעים במשקל של 50 גרם בלבד (בהשוואה ל-38 גרם בדור הקודם) ומשלבים צמד מקרני MicroLED במסגרת המשקפיים, המקרינים על משטח שרף ייחודי אותו פיתחה החברה בעצמה, המגיע עם מקדם שבירה (refractive index) של 1.7 ובהירות של עד 1000 ניט.

Oppo מצטרפת לטרנד ה-AI הנוכחי על ידי שילוב מודל ה-AndesGPT היעודי של החברה למשקפיים בתור פתרון הפעלה שיאפשר למשתמש לשוחח עם העוזר הקולי ולהציג מידע על המשקפיים, מידע דוגמת הודעות שונות, מענה על שאלות ועוד.

משקפי ה-OPPO Air Glass 3 אותם הציגה Oppo בתערוכת ה-MCW 2024 הם אב-טיפוס בלבד, כאשר החברה לא ציינה צפי זמינות או מחיר עבורם.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים