אישה יוצאת למסע מוסיקלי בזמן בדרמה חדשה של דיסני+

מתוך “The Greatest Hits” (קרדיט: Merie Weismiller Wallace, באדיבות +Disney)

לפני שיעטה את החליפה של סופרמן בסרט שיפתח את היקום הקולנועי החדש של DC, דיוויד קורנסווט מככב בדרמה הרומנטית “The Greatest Hits”, המשלבת נגיעות של מדע בדיוני, ושולחת אשה צעירה למסע בזמן למען האהבה.

הסרט עוקב אחר הארייט (לוסי בוינטון, “רפסודיה בוהמית”), המגלה שהאזנה לשירים מסוימים מעניקה לה את היכולת לחזור אחורה בזמן ולבקר בזכרונות הכי שמורים שלה, לפני שבן זוגה מקס (קורנסווט) נהרג. בעוד היא מטיילת לעבר, ההווה מתחיל להסתבך כשהיא מפתחת רגשות לבחור חדש (ג’סטין מין, “אקדמיית המטרייה”).

כשהיא קרועה בין שתי האהבות, הארייט חייבת להחליט האם להשתמש ביכולות שלה כדי לשנות את ההיסטוריה, או שמא להמשיך סוף סוף הלאה ולתת לעבר לנוח.

הטריילר מתחיל כאשר הארייט יושבת בסלונה ונותנת לשיר האהוב עליה לשלוח אותה לעברה עם מקס. כשהם יחדיו במיטה שוב, הארייט שואלת את בן זוגה האם היה מוכן להקריב את הזוגיות שלהם ולמנוע את פגישתם מלכתחילה – אם זה היה מונע את מותו העתידי.

מתוך
מתוך “The Greatest Hits” (קרדיט: Merie Weismiller Wallace, באדיבות +Disney)

מה שנשמע למקס כמו שאלה היפותטית שבוחנת את הקשר שלהם הוא בעצם אתגר אמיתי מולו ניצבת הארייט עם כוחה המוסיקלי החדש. בקבוצת תמיכה, הארייט מספרת כי מקס נהרג בתאונת דרכים לפני שנתיים ואינה מצליחה להתגבר על הטרגדיה.

מאז, היא גילתה שהשירים מושכים אותה בחזרה אליו והיא נשאבת לעבר וזונחת לחלוטין את הניסיון לחיות את חייה המציאותיים. אך דרך אותה מוסיקה, היא תמצא שפה משותפת עם בחור חדש, שמאיים להעניק לה את מה שהיא באמת צריכה – השלמה.

הסרט מגיע מאת התסריטאי והבמאי נד בנסון (“העלמותה של אלינור ריגבי”), שגם אחראי לתסריט של “האלמנה השחורה” מבית מארוול. אל צוות השחקנים מצטרפים רטה (“מחלקת גנים ונוף”), אנדי ג’ו (“עצבים”) ורורי קין (“אופנהיימר”).

הסרט יגיע לדיסני פלוס באפריל 2024.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים