הוכרזו: OnePlus Buds V – אוזניות TWS במחיר נמוך

אוזניות ה-OnePlus Buds V (מקור OnePlus) אוזניות ה-OnePlus Buds V (מקור OnePlus)

חברת OnePlus הכריזה על ה-OnePlus Buds V, אוזניות אלחוטיות באמת (TWS) חדשות ומוזלות, המגיעות עם דרייברי 12.4 מ”מ בציפוי טיטניום, מנגנון הפחתת רעשים בשיחות (לא סינון רעשים ANC), זמן שימוש ארוך של עד 38 שעות ותג מחיר נמוך של פחות מ-80 ש”ח בסין.

על אף שניתן לחשוב כי אוזניות ה-OnePlus Buds V החדשות מחליפות את דגם ה-OnePlus Buds 3 הקודם, כאשר החברה מדלגת על הספרה 4, מדובר למעשה על אוזניות TWS מוזלות ובסיסיות של OnePlus, הנראות כגרסת ההמשך של אוזניות ה-OnePlus Nord Buds 2r ממשפחת ה-Nord של החברה.

האוזניות החדשות מגיעות במשקל נמוך של 4.3 גרם לכל אוזניה, כאשר יהיה ניתן להשיגן בשלושה צבעים: לבן (Sandstone White), כחול (Interstellar Blue) ושחור (Shadow Black).

האוזניות משתמשות בדרייבר מצופה טיטניום בגודל 12.4 מ”מ, עם אפשרות לבחירה בין שלושה מצבי שמע וקישוריות Bluetooth 5.3 התומכת בקודקי SBC ו-AAC בסיסיים בלבד וזמן שיהוי של 94ms.

 

אוזניות ה-OnePlus Buds V (מקור OnePlus)
אוזניות ה-OnePlus Buds V (מקור OnePlus)

על אף שהדגם לא מגיע עם סינון רעשים פעיל (ANC), החברה שילבה בהן מנגנון הפחתת רעשים לשיפור איכות השיחה.

האוזניות מגיעות עם עמידות למים ואבק בתקן IP55, כאשר הן מציעות עד 8 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 38 שעות שימוש יחד עם מארז הטעינה והנשיאה שלהן.

אוזניות ה-OnePlus Buds V החדשות של OnePlus זמינות למכירה בסין במחיר של 149 יואן (כ~76 ש”ח).


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים