“בחורים רעים” יוצאים לטהר את שם הקפטן שלהם בסרט הרביעי בסדרה

וויל סמית’ ומרטין לורנס מתוך “בחורים רעים: הכל או כלום” (קרדיט: Frank Masi, באדיבות פורום פילם)

וויל סמית’ ומרטין לורנס חוזרים לפרק נוסף בסדרת סרטי האקשן “בחורים רעים”, שהחלה דרכה בשנות ה-90 וחזרה לחיינו ב-2020. הסרט הרביעי זוכה לשם “בחורים רעים: הכל או כלום” (“Bad Boys: Ride or Die”) וחושף טריילר ראשון, אותו שיתפו אולפני סוני דרך ערוץ היוטיוב של וויל סמית’.

צמד השחקנים ישובו לנעליהם של הבלשים מייק ומרקוס ממשטרת מיאמי, כאשר על מלאכת הבימוי יהיו אחראים פעם נוספת עאדיל אל ארבי ובילאל פלאח, שהביאו לנו את הסרט הקודם, “בחורים רעים לתמיד” (Bad Boys For Life). צמד הבמאים נבחרו למלא את מקומו של מייקל ביי שביים את שני הסרטים הראשונים בסדרה.

הטריילר מתחיל, איך לא, בנסיעת מרדף בה מייק נוסע מהר מדי עבור מרקוס, שמקבל בחילה ומתחנן לעצור לקנות סודה. במכולת, מרקוס מתפתה לקנות גם משהו לאכול, ונקלע לשוד. הפושע המסכן לומד מהר מאוד עם מי יש לו עסק, כאשר מייק יורה לו ברגל.

לאחר מכן, מייק ומרקוס לומדים מצפייה במשדר חדשות כי הקפטן שלהם לשעבר, קונרד האוורד (ג’ו פנטוליאנו), היה שוטר מושחת שעבד עם קרטל סמים במשך שנים. האוורד מצא את מותו בסרט הקודם, וצמד השוטרים משוכנע שמדובר בשקר, ושמישהו מנסה להפליל את האוורד לאחר מותו.

השניים מקבלים הודעת וידאו שצילם הקפטן כשהיה עוד בחיים, בה הוא מבקש מהם לטהר את שמו ולמצוא את האשמים האמיתיים. כעת שני הגיבורים נקלעים לקנוניה בעצמם, והופכים משוטרים לנמלטים מהחוק.

וויל סמית' ומרטין לורנס מתוך
וויל סמית’ ומרטין לורנס מתוך “בחורים רעים: הכל או כלום” (קרדיט: Frank Masi, באדיבות פורום פילם)

הסרט הרביעי צפוי להביא לשיא עבור סדרת הסרטים, שכן יותר מסביר שיהפוך אותה לפרנצ׳ייז השווה מיליארד דולר. שלושת הסרטים הקודמים גרפו יחד 841 מיליון דולר, ועל הסרט להרוויח סכום די סולידי כדי להגיע למספר הנחשק.

אל צוות השחקנים מצטרפים ונסה הדג’נס (“טיק, טיק…בום”), ריי סיהורן (“סמוך על סול”), אלכסנדר לודוויג (“ויקינגים”) וטיפאני האדיש (“משקלו הבלתי נסבל של כישרון ענק”), אשר הגיעה לאחרונה לביקור תמיכה בישראל.

“בחורים רעים 4” צפוי לנחות בבתי הקולנוע ב-6 ביוני.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים