אפל צפויה להשיק את אוזניות ה-Beats Solo 4 בחודש מאי הקרוב

אוזניות ה-Beats Solo3 (מקור Beats) אוזניות ה-Beats Solo3 (מקור Beats)

אפל (Apple) צפויה להשיק בקרוב את אוזניות ה-Beats Solo 4 החדשות של חברת Beats by Dre, הנמצאת כיום בבעלותה, כך על פי דיווח חדש של אתר 9to5Mac החושף פרטים ראשונים על דגם ה-Solo 4 החדש, אותו היא צפויה להשיק בחודש מאי הקרוב.

האוזניות יגיעו עם עיצוב מעודכן הכולל חיבור USB-C מודרני, דרייברי 40 מ”מ חדשים וזמן סוללה משופר של עד 50 שעות שימוש.

סביר להניח כי משתמשים רבים הספיקו לשכוח את סדרת אוזניות ה-Beats Solo של אפל ואף חשבו כי החברה חיסלה את הסדרה לטובת אוזניות ה-Beats Studio עם דגם ה-Beats Studio Pro שהושק בשנה שעברה, זאת בזמן שאוזניות ה-Beats Solo 3 הושקו ב-2016! פרק זמן ארוך בכל קנה מידה אפשרי.

לפי הדיווח החדש, אוזניות ה-Solo 4 של אפל יגיעו בעיצוב מעודכן, שיכלול שימוש בדרייברי 40 מ”מ חדשים עם תמיכה בטכנולוגיית הסאונד ההיקפי Spatial Audio של אפל ומעבר לחיבור ה-USB-C המודרני יותר, שיגיע לצד חיבור 3.5 מ”מ חוטי רגיל שיאפשר להשתמש באוזניות גם ללא סוללה טעונה.

במצב שימוש אלחוטי אוזניות ה-Solo 4 צפויות להציע זמן שימוש ארוך של עד 50 שעות, בהשוואה לעד 40 שעות ב-Solo 3, כאשר הן יתמכו בנוסף בטעינה מהירה המספקת עד 5 שעות שימוש נוספות בטעינה של 10 דקות בלבד.

 

אוזניות ה-Beats Solo3 (מקור Beats)
אוזניות ה-Beats Solo3 (מקור Beats)

על פי הדיווח החדש, אוזניות ה-Beats Solo 4 צפויות להגיע בחודש מאי הקרוב עם תג מחיר של 200 דולר (כ~745 ש”ח), זאת בדומה לאוזניות ה-Solo 3 הקודמות של החברה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים