הוכרזה: Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED – מקלדת גיימינג אלחוטית וקומפקטית

מקלדת ה-Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED (מקור לוג’יטק)

לוג’יטק הכריזה על ה-Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Keyboard, מקלדת גיימינג אלחוטית חדש ממותג ה-Logitech G של החברה, המגיעה בתצורת 60% קומפקטית, מציעה לחצני GX אופטים ומשלבת את טכנולוגיית ה-KEYCONTROL המאפשרת להגדיר מגוון פעולות לכל מקש.

מקלדת ה-PRO X 60 החדשה מצטרפת למקלדת ה-Pro X TKL שהוכרזה בשנה שעברה, כשמלבד הקטנת המקלדת מתצורת TKL לתצורת 60% קומפקטית עוד יותר, לוג’יטק החליפה את לחצני ה-GX המכניים בלחצני GX אופטיים חדשים הזמינים בגרסת tactile או linear עם מקשי Dual-shot PBT עמידים במיוחד.

לצד המקשים הרגילים החברה שילבה במקלדת גם גלגלת בצד לשליטה על השמע וכפתור “מצב משחק” (Game mode) יעודי בחלקה האחורי, כאשר הפיצ’ר המרכזי במקלדת הוא טכנולוגיית ה-KEYCONTROL, המאפשרת לכל משתמש להגדיר עד 15 פעולות שונות לכל מקש באמצעות תוכנת ה-G HUB היעודית של החברה, המאפשרת לגיימרים לשמור על היכולת לבצע פעולות מורכבות גם במקלדת קומפקטית.

המקלדת מגיעה עם תאורת LIGHTSYNC RGB מובנית, כאשר ניתן להשתמש בה בצורה חוטית או אלחוטית באמצעות דונגל LIGHTSPEED יעודי או קישוריות Bluetooth רגילה.

מקלדת ה-Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED (מקור לוג’יטק)
מקלדת ה-Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED (מקור לוג’יטק)

מבחינת זמן הסוללה שלה, המקלדת תציע עד 65 שעות שימוש בטעינה מלאה, כאשר סביר להניח שהנתון מתייחס לשימוש ללא תאורת RGB פעילה.

מקלדת ה-Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED החדשה תהיה זמינה למכירה בישראל החל מחודש מאי הקרוב במחיר של 979 ש”ח, כאשר יהיה ניתן להשיג אותה בצבעים שחור, לבן וורוד.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים