סמסונג מציגה את גרסאות 2024 לכרטיסי הזיכרון EVO Select ו-EVO Plus

כרטיס Evo Select (מקור סמסונג) כרטיס Evo Select (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) הכריזה על דור חדש של כרטיסי זיכרון microSD ממשפחת ה-EVO Select ו-EVO Plus של החברה. הכרטיסים יהיו זמינים בנפחים של החל מ-64GB ועד 1TB, לראשונה בסדרת ה-EVO, ויציעו קצב העברת נתונים משופר של עד 160MB/s, שיפור של 23% בהשוואה לדור הקודם.

כרטיסי המיקרו SD החדשים של סמסונג נועדו לספק נפח אחסון נוסף נוסף למשתמשים במכשירים סלולריים (באלו שעדיין קיימת בהם אפשרות הרחבת זיכרון), קונסולות משחקים ניידות ועוד.

בעוד שעל פניו מדובר בשתי משפחות שונות של כרטיסי EVO, כרטיסי ה-EVO Select מגיעים ככרטיסי זיכרון ממותגים מחדש של כרטיסי ה-EVO Plus הרגילים ומיועדים למכירה בלעדית באמזון.

כרטיסי ה-EVO החדשים יהיו זמינים כעת בנפחים של 64GB, 128GB, 256GB ו-512GB, עם גרסאות 1TB נוספות שיוצגו בהמשך השנה.

כרטיסי ה-Evo Plus ו-Evo Select החדשים (מקור סמסונג)
כרטיסי ה-Evo Plus ו-Evo Select החדשים (מקור סמסונג)

שתי סדרות הכרטיסים מציעות מהירות העברת מידע של עד 160MB/s בדור החדש לעומת 130MB/s בדור הקודם.

הכרטיסים עומדים בתקני ההמהירות U3 (ר”ת UHS Speed Class), V30 (ר”ת Video Speed Class) ו-A2 (ר”ת Application Performance) בנפח של 128GB ומעלה.

מחירים

כרטיסי ה-EVO Select ו-EVO Plus החדשים של סמסונג זמינים למכירה במחיר של החל מ-15 ו-16 דולר, בהתאמה, (כ~55 וכ~59 ש”ח) לנפח של 64GB, ועד 56 ו-61 דולר (כ~206 וכ~225 ש”ח) לנפח של 512GB. גרסאות ה-1TB יהיו זמינות בשלב מאוחר יותר השנה במחיר שטרם נחשף.

מהירויות וסוגי microSD

כרטיסי ה-MicroSD הנפוצים של היום מגיע במגוון תקנים, העדכני ביותר בהם הוא SDUC, התומך בנפח של עד 128TB.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים