ג’ייק ג’ילנהול מואשם ברצח בסדרה חדשה של אפל tv

ג’ייק ג’ילנהול מתוך “בחזקת חף מפשע” (באדיבות +Apple TV)

יוצר הטלוויזיה הידוע דיוויד אי. קלי פעם נוספת מצליח לגייס כוכבי קולנוע גדולים אל המסך הקטן. מי שהפך את ניקול קידמן לאורחת קבועה בביתנו עם “שקרים קטנים גדולים” ו“תשעה זרים מושלמים” מביא הפעם את ג’ייק ג’ילנהול למסכי אפל tv פלוס בסדרת הטלוויזיה הראשונה בכיכובו.

ג’ילנהול יככב ב“בחזקת חף מפשע” (Presumed Innocent), דרמה משפטית מוגבלת בת שמונה פרקים העוקבת אחר עורך דין מצליח שבוגד באשתו ומואשם ברצח. הסדרה מבוססת על ספרו רב המכר של סקוט טורו באותו השם. הספר כבר עובד לסרט בשנת 1990, אז גילם את התפקיד הריסון פורד.

הסדרה עוקבת אחר משרד עורכי דין בשיקאגו אשר נאלץ להתמודד עם פרשייה סבוכה – רצח מזעזע שהחשוד העיקרי בו הוא אחד מעובדיו, התובע ראסטי סביץ’ (ג’ילנהול). הסדרה תיקח אותנו למסע של מין, פוליטיקה, אובססיה וכוח, בעוד החשוד יאבק כדי לשמור על נישואיו ועבודתו בכל מחיר.

בטריילר אנו רואים את חיי המשפחה המאושרים כביכול של ראסטי. אך ראסטי אינו באמת מאושר, ופוצח ברומן עם אישה בשם קרוליין. כאשר היא נרצחת, הוא מבין שהוא החשוד העיקרי וכי הרומן הסודי שלו עומד להפוך לפומבי במיוחד ולהפוך את חייו מקצה אל קצה.

ג'ייק ג'ילנהול מתוך
ג’ייק ג’ילנהול מתוך “בחזקת חף מפשע” (באדיבות +Apple TV)

את הסדרה יצר דיוויד אי קלי יחד עם המפיק ג’יי.ג’יי אברהמס (“מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר”, “אבודים”). אל צוות השחקנים מצטרפים רות נגה (“חוצה את הקו”), פיטר סארסגארד (“באטמן”), ביל קאמפ (“12 שנים של עבדות”), אליזבת’ מארוול (“גברת דיוויס”), לילי רייב (“אימה אמריקאית”) ואו.טי פגבנל (“סיפורה של שפחה”).

ג’ילנהול מגיע לסדרה אחרי עיבוד נוסף שכיכב בו השנה, “שומר הברים” (Roadhouse) מבית אמזון, שהיה חידוש לסרט משנת 1989 בכיכובו של פטריק סוויזי.

הסדרה תיחשף בפרימיירה עולמית כחלק מפסטיבל הקולנוע טרייבקה, שייערך בניו יורק ב-9 ביוני. לאחר מכן, תעלה לשידור באפל tv פלוס החל מה-12 ביוני. שני הפרקים הראשונים יעלו יחדיו, ולאחר מכן תשודר הסדרה בשידור שבועי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים