הוכרז: Huawei Watch Fit 3 – שעון חכם מרובע עם מסך 1.82 אינץ’

שעון Huawei Watch Fit 3 (מקור וואוי

וואווי הכריזה על ה-Huawei Watch Fit 3, שעון חכם בעיצוב מרובע, המגיע עם מסך AMOLED בגודל 1.82 אינץ’ ומציע אפשרות מעקב אחר למעלה מ-100 פעילויות ספורט, עם GPS מובנה וזמן סוללה של עד 10 ימים.

בנוסף, החברה הציגה גם את ה-Freebuds 6i, אוזניות TWS אלחוטיות חדשות המגיעות עם סינון רעשים Dynamic ANC 3.0 משופר וזמן סוללה ארוך של עד 35 שעות

שעון ה-Huawei Watch Fit 3

שעון ה-Fit 3 החדש של וואווי מגיע בעיצוב המזכיר מאוד את זה של שעוני ה-Apple Watch בזכות גוף אלומיניום מרובע בגודל 43.2×36.3 מ”מ, בעובי של 9.9 מ”מ ובמשקל של 26 גרם (ללא רצועה).

הוא כולל כתר שעון מסתובב וכפתור פיזי בודד, ומשלב מסך AMOLED בגודל 1.82 אינץ’ ברזולוציית 480×408, המגיע לבהירות מקסימלית של עד 1500 ניט.

שעון Huawei Watch Fit 3 (מקור וואוי)
שעון Huawei Watch Fit 3 (מקור וואוי)

בדומה לשעונים חכמים אחרים בשוק, ה-Fit 3 מציע אפשרות למעקב אחר למעלה מ-100 פעילויות ספורט שונות, עם אפשרות מעקב מיקום באמצעות שבב GPS המובנה בשעון, לצד מעקב אחר מדדי בריאות שונים, בהם דופק, רווית החמצן בדם, לחץ, שינה ועוד.

בנוסף, השעון מגיע עם אפשרות לביצוע שיחות טלפון, פיצ’ר מעקב אחר הרגלי התזונה של המשתמש ונגן מוזיקה מובנה ועצמאי.

מבחינת זמן השימוש בשעון, סוללת ה-400mAh המובנית אמורה להספיק לפי החברה לעד 10 ימי שימוש (7 ימים בשימוש כבד) או עד 4 ימי שימוש עם מסך הפועל תמיד (AOD).

אוזניות Freebuds 6i

מלבד שעון ה-Fit 3 החדש, וואווי הציגה מגוון מוצרים חדשים נוספים, בהם אוזניות ה-Freebuds 6i האלחוטיות המחליפות כצפוי את דגם ה-Freebuds 5i הקודם של החברה.

בדומה לדור הקודם, גם ה-Freebuds 6i מגיעות עם דרייברי 11 מ”מ דינמיים, עם ארבע מגנטים המציעים עוצמת שמע הגבוהה יותר ב-50% ועמידה בתקן Hi-Res Audio.

אוזניות Freebuds 6i (מקור וואווי)
אוזניות Freebuds 6i (מקור וואווי)

מבחינת זמן הסוללה שלהן, האוזניות מציעות עד 8 שעות שימוש בטעינה בודדת ועד 35 שעות יחד עם מארז הנשיאה שלהן ללא סינון רעשים פעיל, ועד 5 ו-20 שעות, בהתאמה, עם סינון רעשים.

הן תומכות בנוסף בטעינה מהירה, המספקת ארבע שעות שימוש בטעינה של 10 דקות בלבד.

זמינות ומחירים

שעון ה-Watch Fit 3 החדש של וואווי צפוי להיות זמין למכירה החל מה-22 במאי במחיר של החל מ-160 אירו (כ~640 ש”ח), אך החברה לא חשפה צפי מחיר או זמינות לאוזניות ה-Freebuds 6i החדשות.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים