המכשפה הרעה יוצאת נגד הקוסם מארץ עוץ במחזמר “מרשעת”

מרשעת, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)

אחרי ההצצה הקצרה שקיבלנו בפברואר, אולפני יוניברסל משחררים מבט מורחב לגרסה הקולנועית של אחד ממחזות הזמר האהובים בברודווי, “מרשעת” (Wicked) – עיבוד חדש, קומי ומרגש לסיפור של “הקוסם מארץ עוץ” הרבה לפני הגעתה של דורותי באותו ליל סערה.

את הסרט מובילות הזמרת זוכת הגראמי אריאנה גרנדה והשחקנית זוכת פרסי האמי והטוני סינתיה אריבו (“הארייט”, “הצבע ארגמן” בברודווי).

אריבו מגלמת את אלפאבה, אישה צעירה אשר זוכה ליחס מוקצה בחברה בשל עורה הירוק, אשר עתידה לגלות את מהות כוחה האמיתי. כשהיא מגיעה ללמוד באוניברסיטת שיז בארץ עוץ, היא פוגשת את גלינדה (גרנדה) – צעירה פופולרית המונעת על ידי שאיפות ומעמד חברתי גבוה, אשר טרם גילתה את ליבה האמיתי.

השתיים יוצרות חברות בלתי צפויה אך עמוקה, אבל בעקבות מפגש עם הקוסם מארץ עוץ חברותן מגיעה לצומת דרכים המובילה את חייהן לדרכים שונות. תשוקתה הבלתי מתפשרת של גלינדה לפופולריות מובילה אותה להתפתות אחר הכוח, בעוד שהנחישות של אלפאבה להישאר נאמנה לעצמה ולסובבים אותה תוביל אותה להשלכות מזעזעות בעתידה.

יחד ולחוד, הרפתקאותיהן של השתיים יובילו אותן להגשים את גורלן להפוך לדמויות האיקוניות מ”הקוסם מארץ עוץ” – המכשפה הטובה והמכשפה המרשעת.

מרשעת, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)
מרשעת, פוסטר (באדיבות Universal Pictures)

הטריילר נפתח בשאלה המרכזית של הסרט – האם אנשים נולדים מרושעים, או שמא הרשעות מוחדרת אליהם? בהמשך, נשיאת האוניברסיטה מקבלת את הסטודנטים החדשים ומחברת בין אלפאבה וגלינדה, שהופכות לשותפות לחדר, למורת רוחה של גלינדה שקיוותה לחדר פרטי.

כאשר הקוסם הקנאי וחסר הכוחות מתחיל לרדוף את כל יצורי הממלכה, חייה של אלפאבה נמצאים בסכנה, והיא מחליטה לאמץ את התדמית המרשעת שדבקה בה, להגן על יצורי הקסם ולעמוד אל מול הקוסם.

אל צוות השחקנים מצטרפים זוכת האוסקר מישל יאו (“הכל בכל מקום בבת אחת”), ג’ונתן ביילי (“ברידג׳רטון”), אית’ן סלייטר (“פוסי/ורדון”), בוון יאנג (“סאטרדיי נייט לייב”) וג’ף גולדבלום (“ת׳ור: ראגנארוק”) בתפקיד הקוסם.

הסרט מגיע מאת הבמאי ג׳ון מ. צ׳ו (“עשיר בהפתעה”) והוא צפוי להיות הראשון מבין שני חלקים.
החלק הראשון יינחת בבתי הקולנוע בנובמבר הקרוב.
החלק השני צפוי להגיע בנובמבר, 2025.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים