מלכת אנגליה ליידי ג’יין משנה את ההיסטוריה בקומדיה חדשה

מתוך “My Lady Jane” (קרדיט: Jonathan Prime/Prime Video)

סדרת הדרמה הקומית “קתרינה” (The Great) של דיסני הסתיימה בשנה שעברה אחרי שלוש עונות שרשמו אותה כאחת מסדרות השנה שלנו, ונראה כי דווקא באמזון מוכנים לנסות להכתיר יורשת, בדמות טריילר לקומדיה ההיסטורית החדשה “My Lady Jane“.

הסדרה מבוססת על הרומן באותו השם מאת סינת’יה הנד, ברודי אשטון וג’ודי מדאו משנת 2016. מדובר בגרסת היסטוריה אלטרנטיבית לסיפורה של ליידי ג’יין גרי, נינתו של הנרי השביעי, אשר זכתה למלוך כמלכת אנגליה בשנת 1553, למשך תשעה ימים בלבד עד שראשה נערף.

הטריילר נפתח עם הצגתה של ג’יין (אמילי ביידר), אותה ההיסטוריה זוכרת רק ממותה ולא מחייה. אך המספר של הסדרה מעדיף סיפור אחר לגמרי. הסדרה מציעה עולם בו הצעירה חווה הרפתקה מרגשת ומלאת אקשן, רומנטיקה, קונספירציות ותאוות – בעוד היא מנסה לברוח מגורלה האכזר וליצור לעצמה חיים חדשים ומלאים.

הסדרה מגיעה מאת התסריטאיות מרדית גלין (“הבנים”) וג’מה בורגס, ובבימויה של ג’יימי באביט (“רק רוצחים בבניין”).

מתוך
מתוך “My Lady Jane” (קרדיט: Jonathan Prime/Prime Video)

אל צוות השחקנים מצטרפים אדוארד בלומל (“להרוג את איב”), דומיניק קופר (“פריצ’ר”), רובין בטרידג’ (“מחזור כישור הזמן”), אבי הרן (“אנולה הולמס 2”) וג’ורדן פיטרס (“כנופיות לונדון”).

הסדרה מצטרפת לשלל קומדיות היסטוריות שיצאו בשנים האחרונות ודמיינו גרסאות שונות לגיבורים וגיבורות מהעבר. בנוסף ל”קתרינה”, זכינו לראות את מעלליה של המשוררת אמילי דיקנסון ב”דיקינסון” ואת סיפוריו הפיקטיביים של דיק טורפין ב”ההרפתקאות המומצאות לחלוטין של דיק טורפין“, שתיהן מבית אפל tv פלוס.

כל שמונה פרקי הסדרה יעלו לפריים וידאו של אמזון החל מה-27 ביוני.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים