ה-Galaxy AI יגיע לשעוני Galaxy Watch עם פיצ’רי בריאות חדשים

Galaxy AI על Galaxy Watch (מקור סמסונג) Galaxy AI על Galaxy Watch (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) עומדת להביא את ה-Galaxy AI, סט פתרונות הבינה המלאכותית שלה אל סדרת שעוני ה-Galaxy Watch החכמים עם מערכת ה-One UI 6 Watch, שתכלול פיצ’רים דוגמת “דירוג אנרגיה”, המאפשר למשתמש לדעת מה המצב האנרגטי שלו ו”טיפים לבריאות”, המציע למשתמשים עצות והכוונה על מנת לעמוד ביעדי הבריאות שלו.

ה-AI מגיע לשעוני ה-Galaxy

קצת לפני חברות רבות אחרות בשוק, סמסונג שילבה בסדרת מכשירי הגלקסי שלה אוסף פיצ’רי בינה מלאכותית תחת השם Galaxy AI, סט פיצ’רים שכלל אפשרויות כמו תרגום חי (Live Translate) לתרגום בזמן אמת של שיחות טלפון בין שפות שונות, מסייע הערות (Note Assist) ליצירת סיכומים ועוד, פיצ’רים שהיו זמינים בשלב הראשון בעבור סדרת מכשירי ה-Galaxy S24 ובהמשך גם בדגמי ה-S22, S23 ועוד.

כעת סמסונג מעוניינת לשלב פיצ’רי בינה מלאכותית גם במשפחת שעוני ה-Galaxy Watch שלה עם צמד פיצ’רים ראשון הכולל:

  • “דירוג אנרגיה” (Energy Score) – פיצ’ר המיועד להבין בצורה טובה יותר את המצב היומי של המשתמש על ידי ניתוח מדדי בריאות הכוללים זמן שינה ממוצע, עקביות שינה, פעילות ביום הקודם, דופק, קצב לב ועוד, או במילים אחרות – להבין כמה “כוח” יש למשתמש ביום הספציפי בהתבסס על השינה והפעילות שלו ביום הקודם.
  • “טיפים לבריאות” (Wellness Tips) – פיצ’ר המספק למשתמש טיפים והכוונה בנושא בריאות על מנת לעמוד ביעדים אותם מגדיר המשתמש.
פיצ'ר
פיצ’ר “ציון אנרגיה” (מקור סמסונג)

מדובר על צמד פיצ’רים ראשון, שיגיע כחלק מה-Galaxy AI לשעוני ה-Galaxy Watch, כאשר החברה תשלב בנוסף אלגוריתם AI לניתוח ומעקב שינה טובים יותר, עם תובנות שינה (Sleep Insights) שיתבססו על מידע מורחב הכולל את תנועת המשתמש בזמן השינה, דופק ועוד.

סמסונג צפויה להרחיב גם את “אזורי הדופק האישיים” (Personalized Health Rate Zone) אחריהם עוקבים שעוני ה-Galaxy Watch כיום עם תוספת אזורי דופק לאימון אנאירובי ואימון אירובי, בנוסף ל”כוח סף פונקציונאלי” FTP (ר”ת Functional Threshold Power) בעבור רוכבי אופניים, פרמטר שיהיה ניתן לקבל בזמן קצר של 10 דקות בלבד על מנת לספק מידע נוסף לרוכבים.

פיצ'ר
פיצ’ר “טיפים לבריאות” (מקור סמסונג)

זמינות One UI 6 Watch לשעוני סמסונג

צמד הפיצ’רים החדש יגיע כחלק ממערכת ה-One UI 6 Watch של סמסונג, שתושק יחד עם סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 7 הבאה של החברה באירוע ה-Galaxy Unpacked הבא שלה, אשר צפוי להתקיים ב-10 ביולי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים