אסוס מציגה את Zenbook S 14 ו-ExpertBook P5 – ניידי ה-Lunar Lake הראשונים של החברה

לוגו ASUS HQ (צילום: יאן לנגרמן)

אסוס (Asus) חשפה במהלך כנס ה-Computex 2024 הנערך בימים אלו את צמד ניידי ה-Lunar Lake הראשוi שלה, המגיע עם מסכי 14 אינץ’.

נייד הפרימיום Zenbook S 14 יגיע עם מסך OLED 3K ובמשקל נמוך של 1.2 ק”ג ונייד ה-ExpertBook P5 העסקי יגיע עם מסך 2.5K, כשהשניים עומדים בתקן ה-Copilot+ PC של מיקרוסופט.

ניידי Lunar Lake מבית ASUS

נייד ה-Zenbook S החדש יגיע בעיצוב מעודכן, בדומה לנייד ה-Zenbook S 16 מבוסס ה-Ryzen AI 300, עם גוף מתכת דק וקל משקל בעובי של 1.1 ס”מ ומשקל של 1.2 ק”ג בלבד.

הוא ישלב גב Ceraluminum, חומר יעודי חדש שפותח על ידי החברה ומשלב בין קרמיקה ואלומיניום, שיהיה זמין בצבע אפור (Zumaia Gray) או לבן (Scandinavian White), זאת בנוסף למבנה חורי איוורור חדש בחלקו העליון.

נייד ExpertBook P5 (צילום: יאן לנגרמן)
נייד ExpertBook P5 (צילום: יאן לנגרמן)

שני הניידים החדשים יגיעו עם מסך 14 אינץ’ ביחס 16:10, כאשר ה-Zenbook S 14 יהיה זמין עם מסך OLED 3K התומך במגע ואילו נייד ה-ExpertBook P5 יגיע עם מסך סטנדרטי ברזולוציית 2.5K.

ניידי ה-Zenbook ו-ExpertBook יגיעו עם מעבדי ה-Lunar Lake החדשים של אינטל, הכוללים ביצועי בינה מלאכותית של עד 120TOPS עם מאיץ בינה מלאכותית (NPU) של 48TOPS ההופך את שני הדגמים לתואמים לקטגוריית ה-Copilot+ PC העדכנית של מיקרוסופט.

עם זאת, נכון לרגע זה החברה לא חשפה את המפרט המלא של צמד הניידים החדש, שיושק בשלב מאוחר יותר השנה.

זמינות

נייד ה-ExpertBook P5 החדש צפוי להיות זמין החל מחודש אוקטובר הקרוב, אך החברה לא מסרה צפי ספציפי לדגם ה-Zenbook S 14 החדש.

ASUS צפוייה להשיק את שני הדגמים לצד מעבדי ה-Lunar Lake של אינטל במהלך הרבעון השלישי של השנה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים