מפרט שעוני ה-Galaxy Watch 7 ו-Galaxy Watch Ultra נחשף בהדלפה

שעון ה-Galaxy Watch 7 Ultra (מקור OnLeaks ו-Smartprix) שעון ה-Galaxy Watch 7 Ultra (מקור OnLeaks ו-Smartprix)

המפרט הטכני של סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 7 ו-Galaxy Watch Ultra הבאה של סמסונג (Samsung) נחשף בהדלפה של אתר Android Headlinesהחושף כי השעונים יגיעו עם מערכת שבבים משופרת בייצור 3nm מעודכן ומסכים בעלי ציפוי זכוכית ספיר עמידה, כאשר דגם ה-Watch Ultra הבכיר יותר יגיע עם גוף עשוי טיטניום ומסך שיציע בהירות שיא של 3000 ניט.

אחרי שהדלפה קודמת חשפה את עיצוב שעון ה-Galaxy Watch Ultra הבא של סמסונג, ההדלפה החדשה מציגה את המפרט הטכני שלו ושל שעוני ה-Galaxy Watch 7 הרגילים מבית סמסונג, שיחליפו את סדרת ה-Galaxy Watch 6 הנוכחית.

מפרט שעוני ה-Galaxy Watch 7 ו-Galaxy Watch Ultra

שני הדגמים יגיעו עם מסך בעל ציפוי זכוכית ספיר עמידה במיוחד:

  • שעון ה-Galaxy Watch Ultra יגיע בגודל של 47 מ”מ עם גוף עשוי טיטניום סוג 4 עמיד במיוחד, מסך המגיע לבהירות של עד 3000 ניט וסוללת 590mAh.
  • שעוני ה-Galaxy Watch 7 יגיעו בגודל של 40 או 44 מ”מ עם גוף Armor Aluminum 2 עמיד, בדומה למכשירי ה-Galaxy S24 של החברה, מסך המגיע לבהירות של עד 2000 ניט וסוללה בקיבולת 300mAh או 425mAh, בהתאם לגודל.

השעונים החדשים של סמסונג צפויים להשתמש במערכת שבבים חדשה בעלת 5 ליבות בייצור 3nm מעודכן, לעומת פלטפורמת ה-Exynos W930 הקיימת המגיעה בייצור 5nm.

הם יציעו נפח אחסון כפול של 32GB, עמידות במים ואבק בתקן IP68, עמידות כללית MIL-STD-810H ועמידות לצלילה לעומק של עד 100 מטרים (10ATM):

סמסונג צפויה להשיק את סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 7 ודגם ה-Galaxy Watch Ultra באירוע ה-Galaxy Unpacked הבא שלה, אשר צפוי להתקיים ב-10 ביולי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים