סופרת “משחקי הרעב” מכריזה על ספר חדש – שכבר הופך לסרט

Hunger Games: Sunrise on the Reaping, פוסטר (באדיבות Lionsgate) Hunger Games: Sunrise on the Reaping, פוסטר (באדיבות Lionsgate)

לאולפני ליונסגייט אין סבלנות לחכות, והם החליטו להודיע על הפקת סרט חדש בסדרת “משחקי הרעב” (The Hunger Games) עוד לפני שהספר עליו יהיה מבוסס יצא לאור.

סופרת הסדרה, סוזן קולינס, הודיעה כי תשחרר את ספרה החדש, “Sunrise on the Reaping” במרץ 2025. במקביל, יעמלו באולפנים על הפיכתו לסרט שעוד לא זכה רשמית לבמאי או שחקנים אך כבר שריין תאריך יציאה – ה-20 בנובמבר, 2026.

על אף כי עוד לא חתם רשמית על התפקיד, את הסרט צפוי לביים פרנסיס לורנס, שביים את ארבעת הסרטים האחרונים בסדרת “משחקי הרעב”, כולל הפריקוול “בלדה לנחשים וציפורי שיר” (The Ballad of Songbirds and Snakes) שיצא בשנה שעברה.

הסרט, כמו גם הספר, יחזור לעולם של פאנם ויעקוב אחר פתיחת משחקי הרעב ה-50, בכך בעצם יתרחש 40 שנה אחרי הפריקוול ו-24 שנים לפני סדרת הסרטים המקורית עם ג’ניפר לורנס.

הסיפור החדש צפוי לעסוק ברעיון של רבים הנמשלים על ידי מיעוט, והכוח שהם צוברים דרך שליטה בנרטיב החדשותי, בעידן בו לא ברור מה אמת ומה זיוף.

Hunger Games: Sunrise on the Reaping, פוסטר (באדיבות Lionsgate)
Hunger Games: Sunrise on the Reaping, פוסטר (באדיבות Lionsgate)

אין זה מפתיע שבאולפני ליונסגייט ממשיכים להסתמך על הפרנצ’ייז, שכבר גלגל יותר מ-3 מיליארד דולר.

הסרט המצליח ביותר בסדרה היה “התלקחות” משנת 2013, שצבר 865 מיליון דולר בקופות. הסרט האחרון מהשנה שעברה סימן היחלשות מסוימת, עם סכום של 337 מיליון דולר כשעזב את בתי הקולנוע, אך גם הופק בתקציב זעום יותר שהביא לאולפן רווח נאה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים