לטלגרם יש כוכבים חדשים – אמצעי תשלום עבור מוצרים ושירותים דיגיטליים

כוכבי טלגרם (מקור טלגרם) כוכבי טלגרם (מקור טלגרם)

טלגרם (Telegram) מציגה את Telegram Stars (“כוכבי טלגרם”), מטבעות דיגיטליים שמטרתם לאפשר למשתמשים לרכוש מוצרים ושירותים דיגיטליים בפלטפורמת טלגרם, דוגמת ספרים אלקטרוניים, קורסים מקוונים, פריטים במשחקי טלגרם ועוד, מטבעות אותם יהיה ניתן לרכוש ישירות דרך האפליקציה.

אחרי שהשיקה מוקדם יותר החודש את גרסה 10.13, טלגרם מציגה את הכוכבים החדשים כאמצעי תשלום דיגיטלי השונה ממטבעות הקריפטו TON אותם היא מקדמת באופן נפרד.

משתמשים יוכלו לרכוש את הכוכבים החדשים ישירות דרך האפליקציה באמצעות Google Pay או Apple Pay בנוסף ל-PremiumBot המובנה, כאשר מחיר הכוכבים החדשים נע בין כ~4 ש”ח לחבילה של 50 כוכבים (8 אג’ לכוכב) ועד 169 ש”ח לחבילה של 2500 כוכבים (6.7 אג’ לכוכב).

לאחר רכישת הכוכבים יהיה ניתן להשתמש בהם כאמצעי תשלום לרכישת מוצרים דיגיטליים בבוטים והמשחקים השונים בטלגרם, פתרון השונה מהאפשרות הקיימת בפלטפורמה לרכישת מוצרים פיזיים.

בהמשך, מפתחים שיקבלו את הכוכבים החדשים יוכלו להמיר אותם למטבעות ה-TON הקריפטוגרפיים של טלגרם דרך פלטפורמת Fragment.

טלגרם צפויה להציג בהמשך שימושים נוספים בכוכבים החדשים, בהם האפשרות לתמוך ביוצרים בפלטפורמה ועוד.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים