קאפקום מכריזה על Resident Evil 9 וחידוש ל-Dead Rising

Dead Rising Deluxe Remaster (תמונה: Capcom) Dead Rising Deluxe Remaster (תמונה: Capcom)

במאי המשחק השביעי בסדרת “Resident Evil”, קושי נאקנישי, הטיל אמש פצצה במהלך אירוע “Capcom Next” המסקר את חדשות החברה בכל שנה. נאקנישי הכריז כי קאפקום עובדת על משחק חדש של Resident Evil, אותו הוא יחזור לביים.

ההכרזה על המשחק התשיעי במספר מגיעה שלוש שנים אחרי המשחק השמיני, Resident Evil Village, ששמו הוא סוג של משחק מילים על הגרסה הרומית של הספרה 8 (Village). נאקנישי ציין כי ההחלטה לחזור נובעת מכך שהמשחק הבא צפוי להיות משמעותי במיוחד לסדרה הפופולרית.

מלבד העובדה כי המשחק נמצא בפיתוח, פרטים אחרים עליו טרם נמסרו. אך הצטרפותו של נאקנישי לפרויקט מרמזת כי המשחק ייקח כיוון הנוטה למקורות האימה של הסדרה, בניגוד לפוקוס על האקשן שנעשה במשחקים בהם לא לקח חלק.

עוד הזכיר הבמאי כי המשחק הקודם שלו, Resident Evil: Biohazard זמין כעת למשחק במכשירים הניידים של אפל.

חידוש למשחק הזומבים Dead Rising

מלבד החדשות על Resident Evil, האירוע של קאפקום גם עידכן כי החברה עומדת לשחרר גרסה מחודשת של המשחק Dead Rising מ-2006. הגרסה החדשה זוכה לשם Dead Rising Deluxe Remaster והיא פותחה באמצעות מנוע RE ותכלול גרפיקה משופרת, משחקי אור וצל, ומודולציה חדשה של הדמויות באיכות 4K.

המשחק המקורי, כמו גם חידושו, הוא סוג של מכתב אהבה לסרטי האימה של שנות ה-80 המשלב בין הומור שחור, דמויות מטורפות והרבה אקשן. גיבור המשחק הוא צלם העיתונות פרנק ווסט, היוצא לחפש סקופ ומוצא עצמו בקניון רדוף זומבים.

הגרסה החדשה צפויה להגיע ב-19 בספטמבר וזמינה כבר עכשיו להזמנה מוקדמת בחנות Steam.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים