וואטסאפ תאפשר לכם לייצר תמונת פרופיל מבוססת AI (בטא)

אפליקציית וואטסאפ באייפון צילום: רונן מנדזיצקי

בדומה לכלל החברות של מטא (Meta), וואטסאפ (WhatsApp) עובדת על שילוב ה-Meta AI, פתרון הבינה המלאכותית של מטא, בתוך האפליקציה הפופולרית, כאשר צילום מסך חדש של אתר WABetaInfo, מציג פיצ’ר מחולל תמונות פרופיל חדש, שיאפשר למשתמשים לייצר תמונות פרופיל בהתבסס על צילומים שלהם.

הבינה המלאכותית מוצאת את דרכה ליותר ויותר יישומים, ולאחר שהציגה בשנה הקודמת אוסף פיצ’רי AI שונים, בהם מחולל סטיקרים מובנה בוואטסאפ, מטא ממשיכה לעבוד על הרחבת הזמינות של פיצ’רי ה-AI בתוך וואטסאפ עם האפשרות להשתמש במחולל התמונות עבור יצירת תמונות פרופיל.

עדכון בטא 2.24.14.7 הקודם של וואטסאפ לאנדרואיד חשף כי משתמשים יוכלו לבחור באיזה גרסה של מודל ה-Llama 3 הם ישתמשו באפליקציה, Llama 3-70B המהיר יותר או Llama 3-405B לשימושים מורכבים יותר, כאשר הפעם עדכון הבטא 2.24.14.13 לאנדרואיד מציג פיצ’ר מחולל תמונות פרופיל חדש שישתמש במודל.

על פניו נראה כי מדובר על גרסה משופרת וקרובה יותר להשקה של פיצ’ר “Create AI Profile Picture” שאותר בחודש מאי בגרסת בטא, זאת לפי תיאור ה-“AI-generated images of you” (תמונות שלך המיוצרות עם AI). הפיצ’ר מאפשר לקחת תמונה של המשתמש ולחולל תמונות פרופיל חדשות עם השורה “…Meta AI imagine me@” (דמיין אותי…) דרך צ’אט ה-Meta AI המובנה בוואטסאפ.

מחולל תמונות פרופיל (מקור wabetainfo)
מחולל תמונות פרופיל (מקור wabetainfo)

בדומה לפיצ’רי בטא אחרים של וואטסאפ, קשה לדעת מתי האפשרות לייצר תמונות פרופיל באמצעות AI תהיה זמינה בעבור כלל המשתמשים.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים