ווטאסאפ תאפשר לערוך תמונות ותענה על שאלות לגביהן באמצעות Meta AI (בטא)

אפליקציית וואטסאפ באייפון צילום: רונן מנדזיצקי

וואטסאפ (WhatsApp) ממשיכה לעבוד על שילוב ה-Meta AI, פתרון הבינה המלאכותית של מטא (Meta), בתוך האפליקציה הפופולרית, כאשר צילום מסך חדש של אתר WABetaInfo מציג שני פיצ’רי תמונות חדשים, בהם היכולת לשאול את Meta AI שאלות על תוכן התמונה ולבצע עריכה של התמונות באמצעות הנחיות ל-Meta AI.

וואטסאפ ממשיכה לעבוד על שילוב כלל יכולות ה-Meta AI ומודל ה-Llama 3 של מטא באפליקציה, ולאחר שבשבוע הקודם למדנו כי החברה תציע למשתמשים כלי מובנה ליצירת תמונות פרופיל באמצעות מחולל תמונות מובנה, הפעם גרסת הבטא של וואטסאפ חושפת כי ניתן יהיה להשתמש ב-Meta AI על מנת לערוך תמונות ולקבל מענה על שאלות הקשורות אליהן.

צילום המסך החדש מגיע מעדכון הבטא 2.24.14.20 של וואטסאפ לאנדרואיד ומציג שני פיצ’רים חדשים שישולבו בצ’אט ה-Meta AI המובנה בוואטסאפ:

  • “שאל שאלות בקשר לתמונה שלך” (ask questions about your photos) – פיצ’ר AI שיאפשר למשתמשים לשלוח ל-Meta AI תמונות ולקבל ממנו מענה על שאלות בנושא התוכן בתמונה.
  • “בצע שינויים בתמונה שלך” (make changes to your photos) – פיצ’ר שיאפשר לבצע עריכה לתמונות באמצעות פקודות טקסטואליות בצ’אט ה-Meta AI.
עריכת תמונות עם Meta AI בוואטסאפ (מקור wabetainfo)
עריכת תמונות עם Meta AI בוואטסאפ (מקור wabetainfo)

בדומה לפיצ’רי בטא אחרים של וואטסאפ, קשה לדעת מתי פיצ’רי ה-Meta AI החדשים ישולבו באפליקציה ויהיו זמינים בעבור כלל המשתמשים.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים