אגת’ה יוצאת מהכישוף בסדרת בת ל”וונדהויז’ן”

Agatha All Along, פוסטר (באדיבות דיסני+)

ב-2021 הייתה “וונדהויז’ן” לסדרת הטלוויזיה הראשונה של היקום הקולנועי של מארוול בדיסני+. היא פתחה את הצוהר לשלל סדרות שהגיעו בהמשך, וכעת מארוול מחזירה אותנו לעולם הקסום של העיירה ווסט-ויו בסדרת הבת “Agatha All Along”.

את הסדרה מובילה כמובן המכשפה אג׳תה הארקנס (קתרין האן), שהייתה הנבלית הראשית בסדרה המקורית, אותה ניצחה וונדה בפרק הסיום. כעונש על מעשיה, וונדה כלאה את אגת׳ה בעיירה הבדיונית לנצח, שם תיאלץ לבלות את ימיה כדמות טלוויזיה משמימה.

בסדרה החדשה מוצאת עצמה אגת’ה נטולת כוחותיה, לאחר שנער גותי חשוד עוזר לשחרר אותה מהכישוף המעוות של וונדה. הנער מבקש ממנה לקחת אותו ל”דרך המכשפות” – סדרת מבחנים קסומים שאם ישרוד אותה, יתוגמל בקבלת כל מה שחסר לו.

יחד, אגת’ה והנער המסתורי כורתים ברית נואשת ויוצאים למסע שייקח אותם למעמקי עולם הכישוף האפל.

Agatha All Along, פוסטר (באדיבות דיסני+)
Agatha All Along, פוסטר (באדיבות דיסני+)

אם “וונדהויז׳ן” לקחה את הסגנון של סיטקומים קלאסיים, הטריילר של “אגת’ה” מתחיל דווקא כמו סדרת פשע טיפוסית. אגת׳ה היא חוקרת משטרה המגיעה לזירת רצח של אשה אלמונית ליד האגם. בעוד היא מנסה להבין מי הרוצח, הבזק קטן לשמה של וונדה מקסימוף מזכיר לה את מי שהייתה.

חוקרת עמיתה (אוברי פלאזה, “הלוטוס הלבן”) חושפת את עצמה כמכשפה בעצמה ומסייעת לה לחזור למקורותיה וההרפתקה מתחילה, יחד עם שלל דמויות חדשות וכן כאלו שראינו בסדרה המקורית כתושבי עיירת ווסט-ויו.

את הסדרה יצרה ג׳ק שייפר, שאחראית גם על “וונדהויז’ן”. אל צוות השחקנים מצטרפים דברה ג’ו ראפ (“מופע שנות ה-90”), פאטי לופון (“בו מפחד”), ג’ו לוק (“עוצר נשימה”) ואמה קולפילד (“באפי קוטלת הערפדים”).

שני הפרקים הראשונים של הסדרה יעלו בדיסני+ ב-18 בספטמבר, ולאחר מכן תשודר בשידור שבועי.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים