פרטים ראשונים ולא רשמיים על ה-HTC Mondrian

את ה-HTC Mondrian פגשנו לראשונה לפני מעט יותר מיום, אך עד עתה לא ידענו עליו שום דבר משמעותי מלבד שמו. בפורום XDA-Developers לא נחו ביום הזה על זרי הדפנה, וחקרו את הקובץ לעומק. התוצאות מתבטאות בתמונה שלפניכם, שהתגלתה בתוך קובץ בשם oemavatar.cab, ועשויה להיות רישום ממוחשב של המכשיר העתידי של HTC בדיוק באותה מידה שהיא עשויה להיות תרשים כללי של עיצוב מכשירי WP7. חוץ מהתמונה מצאו המפתחים בקובץ גם רמזים למפרט הטלפון, המדברים על מסך 4.3 אינצ’ ברזולוציית WVGA תוצרת Optrex, ערכת שבבים Qualcomm Snapdragon QSD8650A/B (התומכת בדור שלישי בשתי הטכנולוגיות העיקריות – UMTS ו-CDMA) במהירות 1.3GHz ומצפן דיגיטלי. מה שלא נמצא במכשיר לפי הממצאים הוא מקלדת פיזית. כמובן שאף נתון כאן אינו בטוח, אך אין ספק שאנו נמשיך ונעקוב אחר עלילות הצייר ההולנדי המודרניסט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים