הצצה ראשונה: LG Optimus 3D Max הדור השני לתלת-ממד (וידאו)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yOED5svwnvY[/youtube]

חברת LG הציגה בתערוכת MWC 2012 את הדור השני לסמארטפון התלת-ממד שלה, ה-LG Optimus 3D Max. מדובר בדגם כמעט זהה מבחינת מפרט לגרסה של השנה שעברה, אבל ה-Optimus 3D Max מגיע עם פחות פשרות בעיצוב. המטרה של LG הייתה ברורה, להעמיד מכשיר שוק גבוה שיכולות התלת-ממד שלו יהיו יתרון ולא יגרמו להקרבה כלשהי.

החברה הקוריאנית הצליחה – כמעט. למכשיר מבנה קומפקטי שמרגיש טוב ביד, עיצוב לא רע בכלל והוא אפילו עבר דיאטה והשיל ממשקלו 20 גרם מהדגם הקודם (כעת 148 גרם). הבעיה מתחילה כשמגיעים למפרט ולשוק אליו הוא מיועד. נכון, הוא איכותי ומצוייד בפלטפורמת ה-OMAP 4430 של TI עם מעבד כפול-ליבה במהירות 1.2Ghz והזיכרון הפנימי הורחב ל-1GB RAM. אבל כאשר מדברים על מכשירי הדגל של 2012, אנחנו מתחילים את השנה עם מרובעי-ליבה וסביר להניח שנמשיך אותה עם מעבר לארכיטקטורת ה-ARM Cortex A15 הסופר-מהירה (לעומת Cortex A9 ב-3D Max). מבחינת LG סמארטפון ה-Optimus 3D Max הוא מכשיר פרימיום לכל דבר והמחיר יהיה בהתאם. אנחנו חשבנו שהפעם, בגלל המפרט שכמעט לא שונה, הם יתקפו את השוק מכיוון אחר של מחיר מאוד תחרותי וכך יכניסו את התלת-ממד במובייל לחיינו.

ההתרשמות שלנו מה-Optimus 3D Max, למרות הביקורת, היא שמדובר בסמארטפון מצויין. מסך התלת-ממד שופר פלאים, הרבה יותר קל להסתגל אליו וחווית הצפייה בו מהנה ביותר. הממשק התלת-ממדי של LG פשוט נפלא. ממיר האפליקציות עושה עבודה מעולה בלהפוך משחקים מדו-ממד לתלת-ממד וכך LG מצליחה לפתור את אחת הבעיות העיקריות של תכנים מתאימים. ניתן לחבר את ה-Optimus 3D Max למסך טלוויזיה תלת-ממד ולשחק על גביו משחקים בתלת-ממד.

כמו בדגם הקודם, גם כאן יכולות התלת-ממד אינן גימיק! ה-LG Optimus 3D Max הינו מכשיר לגיטימי שעושה את המצופה ממנו בצורה הטובה ביותר. תוכלו לתעד את המשפחה והחברים בתלת-ממד בוידאו ותמונות (בתמונות ניתן להשתמש גם בדו-ממד), כך שאתם נהנים מכל חווית המימד השלישי. נקווה שעד ההשקה ב-LG יחשבו שוב על המחיר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות