גאדג’טי בלילה: “המרצדס הנעלמת”

| יום שלישי, 13 במרץ 2012, 22:30 | גאדג'טי בלילה, רכב

מכונית בלתי נראת לא נשמעת המצאה טובה, תארו סיטואציה בה אתם ניגשים אל מעבר החציה, מביטים ימינה ושמאלה ומחליטים לעבור, לפתע אוזניכם מאותתות על רעש מנוע הולך ומתחזק (או במקרה הרע, מכונית חשמלית) אבל אתם לא יודעים לאיפה לרוץ, כי אתם לא באמת רואים את הסכנה מתקרבת… נשמע כמו תסריט של סרט עם סוף טרגי, אך מנגד, אנחנו לא רגילים לראות את שם החברה, “מרצדס”, מתנוסס על מוצר בינוני – לא יעיל או לא בטיחותי.

הגרמנים, שיעילות ואיכות הן חלק ממילות המפתח בתעשייתם, בחרו ליצור מכונית שקופה כפרסומת והעלאת המודעות למכונית הירוקה העתידית פרי יצירתם, מכונית העובדת על “תא דלק”. תא דלק (Fuel cell) היא אחת הטכנולוגיות העתידיות למכוניות ירוקות. הטכנולוגיה מבוססת על מיזוג מימן וחמצן לייצור חשמל ומים, בתהליך אלקטרוכימי קטליטי, ההופך את האנרגיה של הדלק לאנרגיה חשמלית ללא יצירת חום (ויקיפדיה). לעיתים, מכונית המונעת על תא דלק נקראת גם “מכונית מימנית”.

YouTube Preview Image

הוידאו מציג את הדוגמנית – המכונית, על רקעים שונים ואף משתף אותנו בתהליך הבניה. מרצדס אשר עושה שימוש במספר משטחי לדים, מצלמת SLR של קנון וקצת תושיה מצליחה להפוך את “הבלתי נראה – לנראה”.

ואם אתם עוברים במעבר החציה – אל דאגה, המכונית “שקופה” רק מצדה האחד.

 

יש לכם סרטונים או תמונות מצחיקות? שלחו לנו וכמובן שניתן קרדיט!

נתראה בגאדג’טי בלילה הבא – יום חמישי בשעה 22:30

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות