שמועות: HP עובדת על טאבלט קורא"ל מבוסס אנדרואיד עם מדפסת נלווית

| יום שישי, 6 באוגוסט 2010, 18:00 | טאבלטים

מאז רכישת Palm ע"י HP, שמענו לא מעט דיבורי מושי-נושי דביקים על הכוונות הרומנטיות של שתי החברות להשתלט על כל קטגוריית מכשירים שניתן לפמפם בהם קצת WebOS. אבל אתמול החלו לדלוף לרשת שמועות על צמד-חמד ש-HP תכננה ככל הנראה הרבה לפני שפאלם עלתה על הכוונת שלה.

מדובר, באופן טבעי, על טאבלט – אבל זה לא סתם טאבלט. HP eStation Zeen, בשמו המלא,הוא מחשב לוח מבוסס אנדרואיד 2.1, הלובש ממשק ("סקין") ייחודי מבית החברה, וכולל תמיכה בוידאו ומצלמה מובנית שאליה נלווית תוכנה מיוחדת המיועדת ככל הנראה לשיחות וידאו. בנוסף ניתן במכשיר דגש מיוחד על יכולות של קורא אלקטרוני (השם "זִין" נסמך ככל הנראה על המילה "מגזין"), כולל שילוב מלא של חנות הספרים האלקטרוניים Nook של חברת Barnes & Noble.

אך גולת הכותרת של המכשיר היא ללא ספק בת-הזוג שלו – מדפסת חדשה העונה לשם Zeus. הזאוס היא מדפסת מקוונת (ואינה הראשונה של HP בקטגוריה זו), בעלת מסך שליטה בסיסי משלה, הכוללת מעגן ל-Zeen, המאפשר להושיב בתוכה את הטאבלט לקבלת ממשק שליטה מתקדם על אפשרויות ההדפסה, כמו גם יכולת להדפיס ספרים, תמונות ועוד – ישירות ממסך הטאבלט. הכוונה היא, כמובן, לעודד את הצרכנים להדפיס יותר וכך להרוג יותר עצים – סליחה, לרכוש יותר דיו. אחרי הכל, מלבד ספקית המחשבים הגדולה בעולם HP היא גם חברת המדפסות הגדולה והרווחית ביותר (ולא בהפרש קטן). בואו נקווה שהפרוייקט יצליח, ולו כדי שהחברה לא תצטרך לגנוז עוד טאבלט עוד לפני ההשקה.

(תמונה: Engadget, מתוך מסמך של איגוד ה-FCC)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות