מיקרוסופט לא תציג את קונסולת ה-Xbox 720 בתערוכת E3 2012

| שבת, 17 במרץ 2012, 15:56 | קונסולות

יום עצוב לגיימרים: הצהרה שבאה מנציג מיקרוסופט מבהירה באופן חד וחלק כי החברה לא תציג את היורשת לקונסולת ה-Xbox 360 המצליחה שלה בתערוכת E3 ביוני הקרוב. “לא נדבר על חומרה חדשה לקונסולת ה-Xbox בתערוכת E3 הקרובה או בעתיד הקרוב. בשבילנו 2012 תהיה מוקדשת כולה ל-Xbox 360”, כך ציין דייויד דניס, נציג החברה.

איננו יודעים הרבה על קונסולת הדור הבא של מיקרוסופט, שעל פי השמועות ברשת עונה לשם הקוד Durango. בשנת 2011 עקפה מיקרוסופט בנתוני המכירות את נינטנדו וסוני גם יחד. בזמן שתעשיית המשחקים ככלל גססה אט אט, מיקרוסופט הייתה היחידה עם הראש מעל המים. מחלקת הבידור של מיקרוסופט הכוללת את ה-Xbox, ציינה רוווח מכירות של 45% בשנה האחרונה שהסתכם ב-8.91 מיליארד דולר כאשר את רוב הרווח ניתן לשייך ל-Xbox ולחיישן ה-Kinect.

תערוכת E3 הינה תערוכת המשחקים הגדולה בעולם המתקיימת מידי שנה בלוס אנג’לס בין התאריכים 5-7 ביוני. בתערוכה מציגות 3 החברות הגדולות סוני, מיקרוסופט ונינטנדו את מיטב החידושים בחומרה ותוכנה לשנה הקרובה בתחום הקונסולות. בעוד רבים ציפו להופעת הבכורה של קונסולת ה-Xbox 720 בתערוכה, מודיעה החברה כי היא לא תושק לפני שנת 2013 לכל המוקדם.

(מקור – Slashgear)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות