שמועה: Xbox 720 תצוייד בזוג מאיצים גרפיים ותנסה להילחם בפיראטיות באמצעות חיבור קבוע לאינטרנט

| יום שלישי, 3 באפריל 2012, 15:41 | טכנולוגיה, קונסולות

משמועות שעלו בימים האחרונים עולה כי ה-Xbox 720 וה-PlayStation Orbis (שמות משוערים לדור הקונסולות הבא) ינסו לחסל את שוק המשחקים המשומשים והפיראטיים בעזרת נעילת משחקים קנויים למשתמש מסויים. ה-Xbox 720 זוכה להרבה תשומת לב כאשר שמועות ישנות צצות מחדש וחדשות מצטרפות. על פי האתר VG247, מיקרוסופט מכוונת לשחרור הדור הבא של ה-Xbox כבר בדצמבר 2013, (לקראת חג המולד). בעוד שאתרים מסוימים ובינהם VG247 מאמינים שהמכשיר החדש יכלול כונן Blu-ray, שמועות אחרות מעידות על כך שהוא לא יכלול כונן אופטי מכל סוג שהוא.

לטענת VG247, הקונסולה החדש תכלול שני מאיצים גרפיים, בעוד שלא ידוע איזו חברה תספק את המאיצים הללו. לפי האתר לא מדובר בטכנולוגיות כמו SLI מבית Nvidia או Crossfire מבית AMD, אם כי בטכנולוגיה אחרת שתאפשר טעינה של פרטים שונים ועצמאיים בו זמנית. המאיצים הגרפים יהיו בעלי 4-6 ליבות כאשר ליבה אחת יעודית עבור ה-Kinect.

עוד מדיווחו של האתר, גם חדשות רעות. ה-Xbox החדש ידרוש חיבור באופן קבוע לאינטרנט על מנת למנוע פיראטיות והעתקה של משחקים. כנראה שנאלץ לחכות ולראות האם היתרונות של הקונסולה החדשה יעלו על החיסרון המוזר במקצת. הודעות רישמיות מ-Microsoft לא צפויות להגיע בעתיד הקרוב מאחר שהחברה אישרה כי לא תציג חומרה חדשה בתערוכת E3 הקרובה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות