-פרסומת-

אינטל בשיתוף פעולה עם 10 חברות שונות בפיתוח טאבלטי Windows 8

| יום שני, 16 באפריל 2012, 17:09 | חומרה, טאבלטים, סלולר

חברת אינטל אישרה אתמול את הידיעות כי היא עובדת בשיתוף עם 10 חברות שונות בתהליך פיתוח טאבלטים הכוללים את מעבדי החברה. הטאבלטים החדשים יריצו את מערכת ההפעלה החדשה Windows 8 של מיקרוסופט. יו”ר אינטל בסין, שון מלוני, ציין כי “יהיו מספר רב” של טאבלטי Windows 8 עד סוף השנה.

הטאבלטים יהיו מבוססי מעבד ה-Z2460 המוכר יותר בכינוי “Medfield”, המיועד לסמארטפונים וטאבלטים כאחד. מדובר באותו מעבד שיהיה לב ליבו של מכשיר ה-K800 של Lenovo וה-Santa Clara שיימכר על ידי חברת Orange העולמית. שני המכשירים שהוצגו בתערוכת MWC השנה בברצלונה. בנוסף ל-Medfield, מפתחת אינטל את פלטפורמת ה-Clover Trail אקסקלוסיבית לטאבלטים וזו תכלול מעבד בעל תדר שעון של 1.8Ghz. חברת ZTE הודיעה גם היא כי בכוונתה להשיק סמארטפון המבוסס על מעבדי אינטל בחצי השני של 2012.

אם בכל זאת לא הצליחה החברה להרשים אתכם, מלוני הוסיף כי אינטל עובדת על שני מעבדים נוספים לסמארטפונים כאשר אחד מהם, ה-Z2580, יהיה בעל ביצועים טובים פי 2 מ-Medfield. המעבד השני העונה לשם Z2000 יהיה מכוון לשוק הנמוך ויהיה בעל תדר שעון של 1Ghz. לצערנו, לא נמסרו פרטים מתיי נוכל לראות מכשירים מבוססי מעבדים אלה בשוק.

חדש! מעתה ניתן לקבל עדכונים על כתבות בנושאים שמעניינים אתכם דרך פייסבוק מסנג'ר. נסו בעצמכם:
קריאה נוספת
תגובות לכתבה
 • רון

  יופי!
  אבל אינטל אתם טובים ויכולים להיות + 1!!

 • ג’יימס

  כיף לי.

  מנהלים אני חושב (בתור אתר אובייקטיבי שנותן במה ל”כל” המכשירים הטכנולוגיים) שראוי שתכתבו שהאייפד החדש מגיע לישראל.

 • לוקו

  מתי יבינו שאף אחד לא רוצה טאבלט מלא :\ ARM זאת הדרך !

גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות