שמועה: הטלוויזיה של אפל תהיה עם עיצוב מוכר, Siri ו-FaceTime

| יום שלישי, 8 במאי 2012, 16:31 | טלוויזיות

היעד הבא והמדובר של אפל הוא ככל הנראה תחום הטלוויזיות, מה שיביא אותה לחלק המרכזי ביותר בבית – הסלון שלנו. דיווח חדש מאתר Cult Of Mac משתף עדות של מקור אשר ראה אבטיפוס של הטלוויזיה לבית אפל. לפי הפרטים שהוא חושף ה-iTV (כינוי לו זכה המוצר העתידי) תהיה דומה מאוד מבחינה ויזואלית למסכי ה-Cinema Display של החברה רק "הרבה יותר גדולה". היא תצוייד במצלמת iSight על מנת לאפשר שיחות וידאו באמצעות FaceTime ותבצע פקודות קוליות באמצעות העוזרת החביבה Siri המוכרת מסמארטפון ה-iPhone 4S.

"הפרטים" החדשים הגיוניים מאוד ובדיוק מה שהיינו מצפית מטלוויזיה של אפל, למרות שאנחנו מאמינים כי היא תהיה דקה בהרבה ממסכי המחשב של החברה. סביר להניח שהטלוויזיה תצוייד בגרסה של מערכת ההפעלה iOS וכנראה תציע ממשק זהה לסטרימר ה-Apple TV בתוספת אפליקציות. לצערנו פרטים כמו: מחיר, תאריך הכרזה ותכונות נוספות המקור לא חושף.

לפי הדיווחים השונים ובמיוחד לאור השקעת המיליארדים של יצרנית מוצרי אפל Foxconn בשארפ, לשיתוף פעולה בתחום מסכי הטלוויזיה. קשה שלא להאמין כי אפל אכן עובדת על טלוויזיה עתידית פרי פיתוחה. מדובר בשוק שיהיה ריווחי מאוד עבורה אם תכנס אליו ויש לה פוטנציאל לתפוס בו נתח שוק גדול ומהר.

לחצו על LIKE לגאדג'טי ותקבלו את כל חדשות הטכנולוגיה ישירות לפייסבוק

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות