האם אפל תציג את iTV במהלך אירוע WWDC בשבוע הבא?

| יום שישי, 8 ביוני 2012, 13:28 | כללי

אפל תערוך בשבוע הבא את אירוע המפתחים השנתי שלה, WWDC, בסן-פרנסיסקו. כמקובל באפל, תוכן האירוע נשמר בסוד. השמועות על מוצרי אפל שיוצגו באירוע כוללות את השקת גרסת הבטא של iOS 6, עדכון לליין מחשבי ה-Mac, ואולי המסקרנת מכל, הצגת ה-iTV המדוברת.

מאז הכריז סטיב ג'ובס ז"ל בביוגרפיה שלו כי 'פיצח את שוק הטלוויזיות', גועשת הרשת משמועות על טלוויזיה חדשנית מבית אפל. השמועות מדברות על מסך טלוויזיה בעיצוב נקי האופייני לאפל, פאנל LCD  מתוצרת Sharp, ממשק חדשני המשלב את העוזרת הקולית Siri, ושיתוף פעולה להזרמת תכנים עם חברות מובילות בתחום. חלק מהשמועות אף מפליגות בתיאור המפרט עד לרמת תיאור מערכת ההפעלה, שתציג ערוצים במבנה דומה לזה בו מוצגות האפליקציות ב-iOS, וציון דגם ספציפי למצלמה, FaceTime HD. זאת למרות שאיש מעולם לא ראה את הטלוויזיה המדוברת ולא התקבל שום אישור מצד אפל על פיתוח מוצר שכזה.

כעת, מפרסם האנליסט פיטר מייסק הערכה לפיה אפל צפויה להפתיע בשבוע הבא, ולחשוף את טלוויזיית ה-HD שלה. עוד טוען מייסק כי חברות כמו AT&T, Verizon, Rogers, Deutsche Telekom ו-France Telecom כבר בוחנות את הטלוויזיה. מייסק טוען שלמקור שלו אין מידע לגבי מועד ההשקה, בעוד השמועות מדברות על הרבעון האחרון של השנה, לאחר שנטען כי ייצורה כבר החל.

אירוע ה-WWDC ייפתח ביום שני הקרוב (11 ביוני) בשעה 20:00 שעון ישראל, בדיוק כשתסיימו להאזין לשידור שלנו. אפל לא תעביר שידור אינטרנטי של הכנס, אך הידיעות ממנו צפויות לזרום לאורך הערב כולו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות