נשיא Foxconn: “מכשיר ה-iPhone 5 יבייש את ה-Galaxy S III”

טרי גו, יושב הראש ונשיא יצרנית הרכיבים האלקטרוניים Foxconn, כינס בסוף השבוע פגישת בעלי מניות שגרתית בה אימת את פרטי העסקה שנרקמה עם חברת שארפ היפנית, במסגרתה תרכוש Foxconn עשרה אחוזים ממניותיה של החברה תמורת 860 מיליון דולר. בתום הפגישה, גו הרשה לעצמו לדבר במעט על סמסונג, אחת המתחרות הגדולות של אפל שהינה לקוחה גדולה וחשובה של Foxconn הטיוואנית. גו הפציר בפני מכריו כי על הצרכנים לחכות ולא למהר לרכוש את מכשיר ה-Galaxy S III החדש של סמסונג –חכו להשקה של מכשיר ה-iPhone 5, הוא יבייש את ה-Galaxy של סמסונג“.

על פי השמועות, מכשיר האייפון הבא יהיה בעל מסך גדול יותר וכן רזולוציית תצוגה גבוהה יותר, מחבר נתונים חדש ופרופיל דק יותר משל קודמיו. המכשיר יריץ כמובן את מערכת ההפעלה iOS 6 אותה חשפה אפל באירוע WWDC 2012 שנערך לפני כשבועיים.

טרי גו, יו”ר ונשיא Foxconn

לטענת רבים, אין זה מקרי שיו”ר החברה בחר להשוות את המכשיר העתידי של אפל דווקא למכשיר מהקטלוג של סמסונג ולא ל-One X של HTC למשל. כידוע, ל-Foxconn קיים עבר לא פשוט עם סמסונג שהגיע לשיא בשנת 2010, אז דיווחה סמסונג לנציבות הסחר באירופה על תיאום מחירים שלא כדין בין ארבע חברות בטיוואן, כש-Foxconn ביניהן. “תוך 3 עד 5 שנים נביס את סמסונג באופן סופי”, סיכם גו את דבריו.

אתר China Times שערך ראיון עם יושב ראש החברה, גם ציטט אותו באומרו “יש לי מטרה מאד חשובה בחיים – להביס את סמסונג, חברה עם עבר עשיר בהלשנות ובנסיונות לפעול נגד מתחרותיה”.

מה דעתכם? האם יש דברים ב(גו)?

(מקור – Patently Apple)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים