בקרוב: תמיכה בשמירת אפליקציות על כרטיס הזיכרון במכשירי אנדרואיד

אחת הביקורות הגדולות המוטחות כיום כלפי מערכת ההפעלה אנדרואיד הינה חוסר היכולת של המכשירים לשמור אפליקציות  על גבי כרטיס הזיכרון. המערכת שומרת את כל האפליקציות על גבי זיכרון ה- RAM של המכשיר, הנע בממוצע בין 128MB ל-512MB, ובכך מגבילה את כמות היישומים הזמינים בזמן שכרטיסי SD חיצוניים עם גיגה-בייטים שלמים שמחכים לשרת את צרכי המשתמש נשארים מיותמים (או מתמלאים בעשרות סרטוני “ארץ נהדרת” שממילא ראיתם כבר אינספור פעמים).

בסוף השבוע שעבר שונה הסטטוס של “בעיה 1151“, כפי שמכונה הנושא באתר Google Code, ל-FutureRelease. כאשר שאלו הגולשים מתי יגיע אותו שחרור עתידי ענה עובד גוגל שביצע את השינוי כי “איני מורשה לדון במידע על לוחות זמנים – די בכך שאומר שזה מגיע בקרוב”. לפי זה ניתן להעריך כי התיקון ישוחרר לכל המאוחר בחודש הבא, עת תערוך גוגל את כנס המפתחים השנתי שלה Google I/O, בו היא צפויה לחשוף את אנדרואיד 2.2 (Froyo) עם תמיכה בפלאש 10.1.

(תמונת אילוסטרציה: Android and Me)

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים