מבחן נוסף: Apple Siri מול Google Voice Search (וידאו)

| יום שישי, 29 ביוני 2012, 14:26 | כללי

אתמול הצגנו בפניכם מבחן ראשון בו נראו מכשירי ה-iPhone 4S וה-Galaxy Nexus מתחרים ביניהם במתן תשובות לשאלות – האייפון באמצעות העוזרת האישית Siri והגלקסי נקסוס באמצעות החיפוש הקולי המחודש של גוגל. רבים (ולא רק בגאדג'טי) טענו כי מדובר במבחן לא הוגן, מאחר והאייפון חובר לאינטרנט באמצעות חבילת הנתונים שלו ואילו הנקסוס חובר לרשת WiFi, ייתכן שמהירה יותר מקישוריות ה-4G של האייפון.

אתר TechnoBuffalo לקח גם הוא את שני המכשירים לבדיקה ופירט בדקדקנות כי האייפון מריץ את מערכת ההפעלה iOS 6 בטא 2, בה נכללים לא מעט שיפורים לעוזרת האישית Siri והנקסוס מריץ כמובן את אנדרואיד Jelly Bean 4.1. שניהם, צוין, מחוברים לאותה רשת WiFi. בבדיקה, בניגוד לזו שביצע אתר The Verge, נבחנות יכולות תפעול נוספות של Google Voice Search כגון קביעת תזכורות – שם נראה חסרון די בולט לאנדרואיד אל מול iOS בתחום, מאחר ואנדרואיד מצריכה בתהליך זה התערבות נוספת שאינה קולית. יתרון שניתן לזקוף לזכותה של אנדרואיד, הוצג גם במבחן הקודם – קיים הבדל בולט בין הדיבור האנושי של גוגל ובין הדיבור הרובוטי יחסית של Siri.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kDsOtdRtG0Q[/youtube]

בסיום מבטיחים ב-TechnoBuffalo לערוך בדיקה מקיפה יותר בעתיד – כאשר iOS 6 תצא מבטא וכאשר Jelly Bean 4.1 תהיה זמינה לכלל (איזור אמצע יולי). מה דעתכם?

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות