אפליקציית VLC בדרך למכשירי האייפון והטאץ’

לאחר שעשתה בהצלחה את דרכה לאייפד לפני מספר שבועות, נשלחה אפליקציית VLC למכשירי האייפון לאישור של אפל ע”י Applidum, החברה המפתחת את התוכנה. VLC מאפשרת לנו להציג וידאו בפורמטים רבים על גבי המכשיר ללא שום צורך בהמרה קודמת של הקובץ, ומשתמשי האייפון והטאץ’ חיכו בציפייה רבה לקבל גם הם את האפליקציה. כעת, נראה שלא נותר עוד הרבה לחכות, והאפליקציה צפויה לקבל בזמן הקרוב את אישורה של אפל ולהגיע גם אליהם.

עוד מציינת החברה האחראית על הפיתוח (Applidum) כי האפליקציה לא תתמוך במכשירים ישנים, בשל הצורך בחומרה חזקה המאפשרת ביצועים גבוהים. האפליקציה תהיה זמינה למשתמשי אייפון 4 ו-3GS, וכמו כן למשתשמי אייפוד טאץ’ 3G/4G, משתמשי אייפון 3G או אייפוד טאץ’ 2G ומטה, יאלצו להשלים עם העובדה שהתוכנה לא תהיה זמינה עבורם.

לא נשכח לעדכן אתכם כשהאפליקציה תנחת באפסטור בשלום. בינתיים, תיהנו מהסרטון הבא המציג אותה על מכשיר האייפון 4.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים