אפליקציית השבוע לאייפון: Cut The Rope – תחתוך, תחתוך!

מערכת הפעלה: iOS  חנות: להורדה: מחיר (אייפון/אייפד): $0.99/$1.99  ציון: 10/10

חברת Chillingo המוכרת, שהביאה לנו המון משחקים ממכרים לאייפון ולטאץ’, מביאה לנו כעת משהו חדש – Cut The Rope, אפליקצייה פשוטה וממכרת.
האזור בו אתם משחקים הוא קופסת קרטון פשוטה, בה מסתתר יצור קטן וירוק (צפרדע?). מה שעלכים לעשות הוא להאכיל את היצור הקטן בסוכריות וכך להתקדם בשלבים. אז איך עושים את זה? בתחילת כל שלב תמצאו שהסוכריה המיועדת ליצור הקטן תלויה קצת הרחק ממנו על חוט, והוא אינו יכול להגיע אליה. מה שאתם צריכים לעשות הוא לחתוך את החוטים במטרה להביא את הסוכרייה בשלום לפיו של היצור.
ככל שהשלבים מתקדמים, נהיה המשחק מסובך יותר, ועם הזמן תתקלו לא רק בחוטים פשוטים שצריך לחתוך, אלא גם בבועות אשר לוקחות את הסוכרייה למעלה, בסכינים העלולים לנפץ את הסוכרייה לרסיסים, ואפילו בעכבישים קטנים שירצו לאכול לכם את הסוכריה! עם המכשולים השונים תצטרכו להתמודד, ומטרתכם לשמור על הסוכרייה בטוחה ושלמה עד ההגעה ליעד (פיו של היצור הירוק)! איך תעשו זאת? תצטרכו מהירות, אסטרגיה ועזרים נוספים שהמשחק יציע לכם, כגון חוטים נמתחים, כריות אוויר ועוד.

כמו כל משחק של Chillingo, גם “Cut the Rope” מציע גרפיקה חמודה מאוד, שתדביק אתכם למסך לזמן רב. חוויית המשחק מדהימה ואני מבטיח לכם שתתמכרו תוך זמן קצר! נוסף לכל, המשחק עובד כמובן עם GameCenter, מה שמאפשר לכם לאתגר את חבריכם בשיאים שלכם ולצבור הישגים. בנוסף, למי שמעוניין לדעת, האפליקציה שוחררה לפני זמן קצר מאוד וכבר הגיעה למקום הראשון ב-Paid Apps, ב-Free Apps (גרסת ה-LITE) ואפילו נבחרה ע”י אפל לתואר App of the Week. האפליקציה זמינה למשתמשי האייפון והטאץ’ בגרסא רגילה, ולמשתמשי האייפד בגרסת HD עבורה תצטרכו לשלם דולר אחד יותר.

* רוצים לשחק עם החברים מהאתר? הכנסו עכשיו לפורום אייפון!

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים