מתחרה חדשה בתחום פלטפורמות הטלוויזיה האינטרנטית – DivX!

לאחרונה נראה שהאינטרנט חודר לטלוויזיות שלנו ביותר ויותר דרכים. אחרי סטרימרים כגון Boxee Box, קופסת ה-Apple TV, מכשיר ה-Logitech Revue with Google TV וטלוויזיות הגוגל של סוני – הכריזה בסוף השבוע לא אחרת מאשר DivX על כניסתה לתחום עם DivX TV.

פלטפורמת ה-DivX TV לא הושקה ברעש וצלצולים, ולא קדמו לה שמועות וקמפיינים. היא פשוט נחתה ללא התרעה כעדכון קושחא לסדרת נגני הבלו-ריי 500 של LG, הכוללת את הדגמים BD550, BD570 ו-BD590. רק יומיים אחר כך, ביום שישי (שבת לפנות בוקר שעון ישראל), “נזכרה” DivX להודיע לעולם כי כל אמריקאי המחזיק ברשותו את אחד מהמכשירים הנ”ל מצוייד עתה בפלטפורמת הטלוויזיה האינטרנטית החדשה שלה.

[viddler id=3c115e1c&w=623&h=390]

כפי שניתן לראות בסרטון ההדגמה (יעלה אחרי השעה 2), מאפשרת פלטפורמת DivX TV לצפות בסרטונים ממגוון מקורות ברשת, ביניהם AP, Blip.tv, CBS + CNET, Engadget, G4TV, NASA, National Geographic, PBS, Revision 3, TED, TheOnion (ONN) ועוד מגוון אתרים. השליטה מתבצעת באמצעות שלט נגן הבלו-ריי, וניתן למצוא תוכניות לפי קטגוריות או לפי חיפוש, וליצור ערוצים מותאמים אישית.

נכון לרגע זה הפלטפורמה היא שיתוף-פעולה בלעדי של DivX (או ליתר דיוק: Sonic Solutions, שרכשה את השליטה בדיויקס בקיץ האחרון) עם LG, ותהיה זמינה רק על הנגנים של החברה הקוריאנית ורק בארה”ב, אך לפי היכרותנו רבת השנים עם החברה, סביר להניח שבקרוב תחל “תוכנית רישוי”, שתאפשר לכל חברה לרכוש את הידע והאישור לשילוב DivX TV במכשירי מולטימדיה ביתיים שונים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים