החדשה של Logitech – מצלמת HD עם סקייפ מוטמע לטלוויזיה שלכם

לוג’יטק הינה חברה אשר ידועה בזכות ייצור מוצרים נלווים, עבור כמעט כל פלטפורמה אפשרית. נכון להיום, החברה שמה ידה כמעט בכל תחום של מוצרים נלווים – עכברים, מקלדות, אוזניות, מזרימי מידע (Streamer), מצלמות רשת וכו’. כעת יוצאת החברה, יחד עם Skype, בהכרזה על מוצר חדש – מצלמת HD לטלוויזיה, עם תכנת הסקייפ מוטמעת בתוכה. המכשיר יכול להתחבר לכל טלוויזיה עם חיבור HDMI, ודורש חיבור עצמאי לרשת החשמל. מבחינת החיבור לרשת, אין מה לדאוג, משום שבמצלמה עצמה קיים רכיב WiFi וחיבור Ethernet. לדברי Logitech, המכשיר יספק שידור וידאו עשיר וחד, וכן סאונד נקי ואיכותי. המחיר, אתם שואלים? בסה”כ תאלצו להיפרד ממאתיים דולר מכיסכם, וזה עוד לפני שהמכשיר עבר במכס.

המכשיר היה יכול להיות מעניין יותר, אילולא היה דומה במפרט ובעיצוב (בצורה הכללית לפחות) למכשיר שהוכרז ממש לא מזמן מבית חברת Tely Labs. בשני המקרים מדובר במצלמות רחבות עדשה באיכות HD, עם ארבעה מיקרופונים ועיצוב שמזכיר מאוד את הקינקט של אקס בוקס. עוד דבר שמאוד דומה, הוא תג המחיר הגבוה – שוב, מאתיים דולר.

אמנם לוג’יטק ידועה בזכות מוצריה האיכותיים, שרבים האנשים בעולם שישלמו טיפה יותר רק כדי לקבל אותם, נראה כי במכשיר זה המחיר פשוט מוגזם. מצלמת אינטרנט באיכות 720p שמתאימה לכל לפטופ ומחשב נייח הקיימים היום, עולה כרבע מהמחיר, ועושה את אותה העבודה. מי שבאמת רוצה לקיים ועידת וידאו על מסך גדול יכול בקלות לחבר את הלפטופ לטלוויזיה, והבעיה נפתרה.

ואולי אתם חושבים אחרת? האם הייתם משקיעים מאתיים דולר מכספכם בעבור המצלמה הזו?


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים