הוכרז: Toshiba REGZA IS04 טלפון אנדרואיד עם מצלמת 12.19MP

חברת טושיבה הכריזה היום על הסמארטפון החדש שלה, Toshiba REGZA IS04, טלפון אנדרואיד 2.1 עם מצלמת 12.19 מגה-פיקסל הכוללת גם אוטופוקוס. זהו טלפון האנדרואיד השני בעל יכולות מולטימדיה מתקדמות שמגיע אלינו מיפן בחודש האחרון, לאחר שה-Sharp IS03 המצוייד במסך Retina גם הוא גרם לנו לקנאה בלקוחות KDDI היפנית.

ה-REGZA IS04 כולל מפרט טכני לא רע בכלל, הכולל מסך 4 אינץ’ ברזולוציה של 854X480, מעבד Snapdragon 1Ghz, קישוריות WiFi b/g ובלוטות’ 2.1 וחריץ הרחבה MicroSDHC – בעקרון שום דבר יוצא דופן, אבל חכו! בנוסף, יהיה ה-IS04 חסין מים! נכון שזה מגניב? המארטפון שלכם באמת יוכל להיות איתכם בכל מקום! לצערנו, כמו השארפ, גם הטושיבה לא צפוי לצאת מגבולות יפן, כך שהטלפונים המגניבים ממשיכים להישאר במזרח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים